http://chess-results.com/tnr460569.aspx?art=0&lan=4

Súpisky družstiev

  4. ŠK Osuské (Elo Ø:2321 / TB1: 31 / TB2: 64,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMCvek Robert2491CZE307424Z903,54
2GMPechac Jergus2497SVK14926970B5435,58
3FMJablonicky Martin2297SVK14925621A5446,59
4GMPlachetka Jan2312SVK14900068B54657
5FMKaras Marek2244SVK149285583,55
6FMRohacek Miroslav2203SVK14902877A54536
7FMIstona Martin2257SVK1492347513
8Gasa Patrik2184SVK1492516856
9FMGasa Andrej2202SVK149056477,59
10Jozefek Michal2233SVK1492354867
11Spacek Oliver2238SVK14917629810
12Gzib David2026SVK1494086857
13Bury Rastislav2118SVK149075851,52
14Cajka Tibor2120SVK1491254600
15Hecko Dusan2045SVK1490324500
16Ocko Martin2064SVK1492530300
17Diviak Rastislav2005SVK149082041,52
18Pericka Tomas1980SVK149090811,52
19Nemeckay Rastislav1935SVK149187650,51

Výsledky družstiev po šachovniciach

  1. ŠK Osuské (Elo Ø:2321, TB1: 31 / TB2: 64,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMCvek Robert2491CZE307424Z90111½3,542298
2GMPechac Jergus2497SVK14926970B543011110½15,582274
3FMJablonicky Martin2297SVK14925621A5441½10110116,592205
4GMPlachetka Jan2312SVK14900068B546½1½1110572131
5FMKaras Marek2244SVK149285581011½3,552119
6FMRohacek Miroslav2203SVK14902877A545½0011½362168
7FMIstona Martin2257SVK14923475½0½132051
8Gasa Patrik2184SVK14925168111110562029
9FMGasa Andrej2202SVK149056471½11½½+117,592011
10Jozefek Michal2233SVK1492354811+1110671958
11Spacek Oliver2238SVK1491762911½½1+11½½8101969
12Gzib David2026SVK149408681½1110½571957
13Bury Rastislav2118SVK14907585½11,522016
17Diviak Rastislav2005SVK149082041½1,521967
18Pericka Tomas1980SVK14909081+½1,521969
19Nemeckay Rastislav1935SVK14918765½0,511848

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2019/10/12 o 10:00
š.4  ŠK OsuskéElo-5  ŠK Lokomotíva Caissa BratislavaElo7 : 1 PGN
2.1GM
Cvek, Robert
2491Z90-
Janko, Michal
22331 - 0 PGN
2.2FM
Jablonicky, Martin
2297A544-
Slacky, Stanislav
21511 - 0 PGN
2.3FM
Karas, Marek
2244-
Pytlik, Pavol
20361 - 0 PGN
2.4FM
Rohacek, Miroslav
2203A545-
Koval, Maros
2079A387½ - ½ PGN
2.5FM
Istona, Martin
2257-
Jursa, Branislav
1998½ - ½ PGN
2.6
Gasa, Patrik
2184-
Prochazka, Jaromir
19291 - 0 PGN
2.7FM
Gasa, Andrej
2202-
Kompas, Igor
17661 - 0 PGN
2.8
Jozefek, Michal
2233-
Marusic, Martin
17751 - 0 PGN
2. kolo dňa 2019/10/13 o 10:00
š.4  ŠK OsuskéElo-8  ŠK Doprastav BratislavaElo4 : 4 PGN
2.1FM
Karas, Marek
2244-FM
Sahidi, Samir
2400B3220 - 1 PGN
2.2FM
Rohacek, Miroslav
2203A545-
Schwarz, Dusan
2311A3230 - 1 PGN
2.3FM
Istona, Martin
2257-FM
Vlcek, Stanislav
22490 - 1 PGN
2.4FM
Gasa, Andrej
2202-
Matejovic, Juraj
2227A325½ - ½ PGN
2.5
Jozefek, Michal
2233-
Polacik, Igor
21641 - 0 PGN
2.6
Spacek, Oliver
2238-FM
Petrik, Stanislav
21201 - 0 PGN
2.7
Gzib, David
2026-
Orosi, Peter
20811 - 0 PGN
2.8
Bury, Rastislav
2118-
Chovanec, Vladimir
1971½ - ½ PGN
3. kolo dňa 2019/11/09 o 10:00
š.9  KŠC KomárnoElo-4  ŠK OsuskéElo3½:4½ PGN
1.1WIM
Terbe, Julianna
2273Z122-GM
Pechac, Jergus
2497B5431 - 0 PGN
1.2FM
Jakab, Bela
2326-FM
Jablonicky, Martin
2297A544½ - ½ PGN
1.3WGM
Cibickova, Zuzana
2256B475-GM
Plachetka, Jan
2312B546½ - ½ PGN
1.4FM
Kukel, Imre
2244-FM
Rohacek, Miroslav
2203A5451 - 0 PGN
1.5
Molnar, Erno
2211-
Gasa, Patrik
21840 - 1 PGN
1.6
Janko, Zoltan
2219-FM
Gasa, Andrej
22020 - 1 PGN
1.7
Bottyan, Peter
2159-
Spacek, Oliver
22380 - 1 PGN
1.8
Voros, Gellert
2197-
Gzib, David
2026½ - ½ PGN
4. kolo dňa 2019/11/10 o 10:00
š.12  ŠO Bátorove KosihyElo-4  ŠK OsuskéElo½ :7½ PGN
2.1
Szegi, Tamas
2192-GM
Pechac, Jergus
2497B5430 - 1 PGN
2.2
Barczi, Tibor
2060-FM
Jablonicky, Martin
2297A5440 - 1 PGN
2.3
Urban, Gabor
1996-GM
Plachetka, Jan
2312B5460 - 1 PGN
2.4
Torotto, Antal
1961-
Gasa, Patrik
21840 - 1 PGN
2.5
Dvorsky, Jozef
1939-FM
Gasa, Andrej
22020 - 1 PGN
2.6
Bona, Juraj
1902-
Spacek, Oliver
2238½ - ½ PGN
2.7
Gyarmati, Tihamer
1855-
Gzib, David
20260 - 1 PGN
2.8
Bona, Zoltan
1825-
Diviak, Rastislav
20050 - 1 PGN
5. kolo dňa 2019/12/07 o 10:00
š.1  Nitriansky šachový klub NitraElo-4  ŠK OsuskéElo1½:6½ PGN
1.1FM
Chovan, Milan
2328A823-GM
Cvek, Robert
2491Z900 - 1 PGN
1.2
Skreno, Vladimir
2119-GM
Pechac, Jergus
2497B5430 - 1 PGN
1.3
Dlhy, Jozef
2062-GM
Plachetka, Jan
2312B546½ - ½ PGN
1.4
Chrenko, Kristian
1994-FM
Rohacek, Miroslav
2203A5450 - 1 PGN
1.5
Beres, Lukas
2066-
Gasa, Patrik
21840 - 1 PGN
1.6
Hlavina, Lubomir
2049-FM
Gasa, Andrej
2202½ - ½ PGN
1.7
Batora, Matej
2020-
Spacek, Oliver
2238½ - ½ PGN
1.8
Kuna, Martin
1948-
Gzib, David
20260 - 1 PGN
6. kolo dňa 2019/12/08 o 10:00
š.4  ŠK OsuskéElo-3  ŠKŠ Dubnica nad Váhom BElo6½:1½ PGN
1.1GM
Cvek, Robert
2491Z90-
Koutny, Petr
2161Z71 - 0 PGN
1.2GM
Pechac, Jergus
2497B543-FM
Bednar, Jaromir
2209A311 - 0 PGN
1.3FM
Jablonicky, Martin
2297A544-FM
Bombek, Peter
21570 - 1 PGN
1.4GM
Plachetka, Jan
2312B546-
Prasek, Ivan
20601 - 0 PGN
1.5
Gasa, Patrik
2184-
Pupak, Tomas
20781 - 0 PGN
1.6FM
Gasa, Andrej
2202-
Podoba, Milan
2023½ - ½ PGN
1.7
Spacek, Oliver
2238-
Kutny, Marian
19611 - 0 PGN
1.8
Bury, Rastislav
2118-
Lasch, Miroslav
20601 - 0 PGN
7. kolo dňa 2020/01/25 o 10:00
š.2  ŠK Sparta Považská BystricaElo-4  ŠK OsuskéElo1½:6½ PGN
1.1FM
Motuz, Karol
2369A34-GM
Pechac, Jergus
2497B5430 - 1 PGN
1.2
Obona, Jan
2148-FM
Jablonicky, Martin
2297A5440 - 1 PGN
1.3
Magerciak, Roman
1966-FM
Karas, Marek
22440 - 1 PGN
1.4
Gombar, Peter
1905-FM
Istona, Martin
2257½ - ½ PGN
1.5
Capak, Stefan
1931-
Gasa, Patrik
21841 - 0 PGN
1.6
Kamas, Samuel
1788-FM
Gasa, Andrej
2202- - +
1.7
Malinovsky, Jozef
1698-
Jozefek, Michal
2233- - + PGN
1.8
bez hráča
0-
Spacek, Oliver
2238- - +
8. kolo dňa 2020/02/22 o 10:00
š.4  ŠK OsuskéElo-10  ŠK Potônska veža Orechová PotôňElo8 : 0 PGN
2.1FM
Jablonicky, Martin
2297A544-FM
Takacs, Laszlo
2187A8011 - 0 PGN
2.2GM
Plachetka, Jan
2312B546-
Kalmar, Tamas
20121 - 0 PGN
2.3FM
Karas, Marek
2244-
Meszaros, Lorant
19221 - 0 PGN
2.4FM
Gasa, Andrej
2202-
Both, Lajos
17061 - 0 PGN
2.5
Jozefek, Michal
2233-
Szocs, Ladislav
18011 - 0 PGN
2.6
Spacek, Oliver
2238-
Szabo, Viktor
15011 - 0 PGN
2.7
Gzib, David
2026-
Lelkes, Geza
14421 - 0 PGN
2.8
Pericka, Tomas
1980-
bez hráča
0+ - -
9. kolo dňa 2020/02/23 o 10:00
š.4  ŠK OsuskéElo-11  MŠK GabčíkovoElo5 : 3 PGN
2.1GM
Cvek, Robert
2491Z90-IM
Sipos, Istvan
2468N½ - ½ PGN
2.2GM
Pechac, Jergus
2497B543-FM
Farkas, Gabor
23580 - 1 PGN
2.3FM
Jablonicky, Martin
2297A544-FM
Borhy, Marcell
2311Z140 - 1 PGN
2.4GM
Plachetka, Jan
2312B546-IM
Berczes, Csaba
2332N1 - 0 PGN
2.5FM
Karas, Marek
2244-FM
Ruck, Tamas
2271Z13½ - ½ PGN
2.6FM
Gasa, Andrej
2202-
Olle, Peter
2158Z1241 - 0 PGN
2.7
Jozefek, Michal
2233-
Balogh, Peter
20851 - 0 PGN
2.8
Spacek, Oliver
2238-
Koloditsova, Renata
19451 - 0 PGN
10. kolo dňa 2020/06/20 o 10:00
š.6  ŠK Slovan Bratislava BElo-4  ŠK OsuskéElo3½:4½ PGN
3.1FM
Kostolansky, Sebastian Lukas
2403B593-GM
Pechac, Jergus
2497B543½ - ½ PGN
3.2FM
Zetocha, Claudiu
2306-FM
Jablonicky, Martin
2297A5440 - 1 PGN
3.3
Kovac, Andrej
2198-GM
Plachetka, Jan
2312B5461 - 0 PGN
3.4
Nestorenko, Dmitry
2167N-FM
Rohacek, Miroslav
2203A5450 - 1 PGN
3.5
Zetocha, Adrian
2073-
Jozefek, Michal
22330 - 1 PGN
3.6
Sobek, Michal
2109B600-
Spacek, Oliver
2238½ - ½ PGN
3.7
Privara, Igor
2161-
Gzib, David
20261 - 0 PGN
3.8
Travenec, Igor
2109-
Diviak, Rastislav
2005½ - ½ PGN
11. kolo dňa 2020/06/21 o 10:00
š.7  ŠK Slovan Bratislava CElo-4  ŠK OsuskéElo3½:4½ PGN
4.1IM
Petran, Peter
2265-GM
Pechac, Jergus
2497B5430 - 1 PGN
4.2FM
Ruckschloss, Karol
2197-FM
Jablonicky, Martin
2297A5440 - 1 PGN
4.3
Valent, Ivan
2213-FM
Rohacek, Miroslav
2203A545½ - ½ PGN
4.4
Oprea, Erik
2113-
Jozefek, Michal
22331 - 0 PGN
4.5
Kolman, Richard
2007-
Spacek, Oliver
2238½ - ½ PGN
4.6
Sulek, Viliam
2015-
Gzib, David
2026½ - ½ PGN
4.7
Chlpek, Daniel
1969-
Pericka, Tomas
1980½ - ½ PGN
4.8
Compel, Daniel
1848-
Nemeckay, Rastislav
1935½ - ½ PGN

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1Koloditsova Renata1945MŠK Gabčíkovo8,51177,37
2IMSipos Istvan2468MŠK Gabčíkovo81080,01
3FMBombek Peter2157ŠKŠ Dubnica nad Váhom B81172,74
4FMJakab Bela2326KŠC Komárno7,51168,21
5IMBerczes Csaba2332MŠK Gabčíkovo7,51168,23
6Joba Arpad2124KŠC Komárno7977,86
7Spacek Oliver2238ŠK Osuské7977,86
8FMKostolansky Sebastian Lukas2403ŠK Slovan Bratislava B71163,61
9Molnar Erno2211KŠC Komárno71163,63
10FMSahidi Samir2400ŠK Doprastav Bratislava6,5881,31
11FMGasa Andrej2202ŠK Osuské6,5881,35
12FMJablonicky Martin2297ŠK Osuské6,5972,22
13Valent Ivan2213ŠK Slovan Bratislava C6,51065,03
14Szucs Vladimir2170MŠK Gabčíkovo6,51065,05
15Oprea Erik2113ŠK Slovan Bratislava C6,51159,15
16Berek Geza2226ŠO Bátorove Kosihy6875,02
17Voros Gellert2197KŠC Komárno6966,75
18FMRuck Tamas2271MŠK Gabčíkovo61060,04
19Mikusik Marian2023ŠK Sparta Považská Bystrica61060,05
20Balogh Peter2085MŠK Gabčíkovo61060,06
21Urbanic Martin2056ŠK Sparta Považská Bystrica61060,06
22FMFarkas Gabor2358MŠK Gabčíkovo61154,51
23Obona Jan2148ŠK Sparta Považská Bystrica61154,53
24GMPechac Jergus2497ŠK Osuské5,5868,81
25Hlavina Lubomir2049Nitriansky šachový klub Nitra5,5868,86
26Podoba Milan2023ŠKŠ Dubnica nad Váhom B5,5961,17
27Chlpik Martin2258ŠK Doprastav Bratislava5,51055,02
28Pinter Patrik2226Nitriansky šachový klub Nitra5683,35
29Gasa Patrik2184ŠK Osuské5683,35
30Jozefek Michal2233ŠK Osuské5683,35
31GMPlachetka Jan2312ŠK Osuské5771,43
32Viczencz Peter2190KŠC Komárno5771,46
33Gzib David2026ŠK Osuské5771,47
34Sarkozi Szabolcs2100KŠC Komárno5771,47
35FMMotuz Karol2369ŠK Sparta Považská Bystrica5955,61
36Urban Gabor1996ŠO Bátorove Kosihy5955,64
37Polacik Igor2164ŠK Doprastav Bratislava51050,04
38Kovac Andrej2198ŠK Slovan Bratislava B4,5764,33
39Prochazka Jaromir1929ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,5764,37
40FMZetocha Claudiu2306ŠK Slovan Bratislava B4,5856,32
41Sarok Peter2145ŠO Bátorove Kosihy4,5856,33
42FMBorhy Marcell2311MŠK Gabčíkovo4,5856,33
43Beres Lukas2066Nitriansky šachový klub Nitra4,5856,35
44Barczi Tibor2060ŠO Bátorove Kosihy4,5950,03
45Slacky Stanislav2151ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4,5950,03
46Banszegi Attila2048ŠO Bátorove Kosihy4,5950,06
47Dobrotka Martin2229ŠK Sparta Považská Bystrica4580,01
48IMLipka Juraj2404ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4666,71
49Privara Igor2161ŠK Slovan Bratislava B4666,76
50Orosi Peter2081ŠK Doprastav Bratislava4666,76
51WIMTerbe Julianna2273KŠC Komárno4757,11
52Koval Maros2079ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava4757,15
53Orgon Dusan1968ŠKŠ Dubnica nad Váhom B4757,17
54Kalisky Vladimir2136Nitriansky šachový klub Nitra4850,03
55Sukuba Zdeno2110ŠKŠ Dubnica nad Váhom B4850,05
56Pupak Tomas2078ŠKŠ Dubnica nad Váhom B4850,05
57Macka Oto2061ŠK Doprastav Bratislava4850,07
58Schwarz Dusan2311ŠK Doprastav Bratislava4944,41
59Janko Zoltan2219KŠC Komárno4944,44
60Nestorenko Dmitry2167ŠK Slovan Bratislava B41040,03
61Chlpek Daniel1969ŠK Slovan Bratislava C41040,07
62GMCvek Robert2491ŠK Osuské3,5487,51
63FMKaras Marek2244ŠK Osuské3,5570,03
64FMKolcak Marek2124ŠK Slovan Bratislava B3,5570,06
65Capak Stefan1931ŠK Sparta Považská Bystrica3,5658,37
66Sosovicka Jakub2102ŠK Slovan Bratislava B3,5750,06
67Krupa Miroslav2090Nitriansky šachový klub Nitra3,5938,93
68Sobek Michal2109ŠK Slovan Bratislava B3,5938,95
69Janko Michal2233ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava3,51035,02
70Kovacik Emil2102ŠKŠ Dubnica nad Váhom B3,51035,02
71Vymazal Bronislav2348ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava3475,02
72FMJancovic Peter2297ŠK Slovan Bratislava B3560,02
73FMPetrik Stanislav2120ŠK Doprastav Bratislava3560,05
74Batora Matej2020Nitriansky šachový klub Nitra3560,07
75FMRohacek Miroslav2203ŠK Osuské3650,03
76FMBednar Jaromir2209ŠKŠ Dubnica nad Váhom B3742,91
77Skreno Vladimir2119Nitriansky šachový klub Nitra3742,92
78Vadila Ondrej2046ŠK Slovan Bratislava C3742,94
79Kalmar Tamas2012ŠK Potônska veža Orechová Potôň3837,53
80Jakubek Peter2117ŠK Sparta Považská Bystrica31030,03
81GMMihok Oliver2552Nitriansky šachový klub Nitra2,5383,31
82GMAczel Gergely2511Nitriansky šachový klub Nitra2,5383,31
83Krajnak Robert1998ŠK Doprastav Bratislava2,5383,37
84FMKukel Imre2244KŠC Komárno2,5462,53
85Chovanec Vladimir1971ŠK Doprastav Bratislava2,5462,57
86Jursa Branislav1998ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,5550,06
87Foglar Ivan1948ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2,5550,06
88Kuna Martin1948Nitriansky šachový klub Nitra2,5641,77
89Merva Frantisek2028ŠK Potônska veža Orechová Potôň2,5831,32
90FMRuckschloss Karol2197ŠK Slovan Bratislava C2,5927,82
91Komora Andrej2308ŠK Doprastav Bratislava22100,02
92FMDebnar Lubos2294Nitriansky šachový klub Nitra22100,02
93Turna Stefan2179ŠK Slovan Bratislava C22100,03
94WCMJancovicova Andrea1989ŠK Slovan Bratislava B22100,06
95Michalek Matej1974ŠK Sparta Považská Bystrica22100,07
96IMMaslik Miroslav2361ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2366,71
97Kubala Jan2183ŠK Slovan Bratislava C2366,75
98Sulek Viliam2015ŠK Slovan Bratislava C2366,76
99Valovic Stefan1951Nitriansky šachový klub Nitra2366,78
100Bochnicka Vladimir2066ŠK Doprastav Bratislava2450,04
101FMPetrik Karol2045ŠK Doprastav Bratislava2450,05
102Bottyan Peter2159KŠC Komárno2450,05
103FMMacko Miroslav2263Nitriansky šachový klub Nitra2540,01
104IMFranzen Jozef2217ŠK Slovan Bratislava C2540,02
105Meszaros Norbert2108ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2540,04
106Castiglione Mario2247ŠK Slovan Bratislava C2633,31
107Kolman Richard2007ŠK Slovan Bratislava C2633,36
108Kostelny Jozef2143ŠK Sparta Považská Bystrica2728,62
109FMTakacs Laszlo2187ŠK Potônska veža Orechová Potôň2825,01
110Dvorsky Jozef1939ŠO Bátorove Kosihy2825,05
111Pytlik Pavol2036ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava2922,24
112Szegi Tamas2192ŠO Bátorove Kosihy21118,21
113IMBagi Mate2478ŠK Potônska veža Orechová Potôň1,5275,01
114Dolnik Attila2191ŠO Bátorove Kosihy1,5275,03
115Gombar Peter1905ŠK Sparta Považská Bystrica1,5275,05
116Bury Rastislav2118ŠK Osuské1,5275,08
117Diviak Rastislav2005ŠK Osuské1,5275,08
118Matejovic Juraj2227ŠK Doprastav Bratislava1,5350,03
119Srvatka Igor2162ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,5350,03
120Sarmir Milos2037MŠK Gabčíkovo1,5350,06
121Breja Stanislav1929ŠK Slovan Bratislava C1,5350,07
122Veres Andrej2237ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,5437,52
123IMPetran Peter2265ŠK Slovan Bratislava C1,5530,01
124Koutny Petr2161ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1,5625,01
125Dlhy Jozef2062Nitriansky šachový klub Nitra1,5721,44
126Zetocha Adrian2073ŠK Slovan Bratislava B1,5721,45
127Bona Juraj1902ŠO Bátorove Kosihy1,5818,86
128Szocs Ladislav1801ŠK Potônska veža Orechová Potôň1,5818,86
129Michalek Michal2160ŠK Sparta Považská Bystrica11100,04
130Pallag Gyorgy1894ŠO Bátorove Kosihy11100,08
131WGMCibickova Zuzana2256KŠC Komárno1250,02
132FMVlcek Stanislav2249ŠK Doprastav Bratislava1250,03
133Szitasi Janos1982ŠK Potônska veža Orechová Potôň1250,03
134Darazs Zoltan2010ŠK Potônska veža Orechová Potôň1250,04
135FMVojtek Vladimir2247ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1333,31
136Nemsak Denis2072ŠK Doprastav Bratislava1333,34
137FMIstona Martin2257ŠK Osuské1333,34
138Chrenko Kristian1994Nitriansky šachový klub Nitra1333,34
139Prasek Ivan2060ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1333,35
140Kvassay Peter1976ŠK Sparta Považská Bystrica1333,36
141Kutny Marian1961ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1333,37
142Gyarmati Tihamer1855ŠO Bátorove Kosihy1333,37
143Ac Michal2137ŠK Slovan Bratislava B1333,37
144Lasch Miroslav2060ŠKŠ Dubnica nad Váhom B1333,37
145Dujava Daniel2111ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava1520,03
146Meszaros Lorant1922ŠK Potônska veža Orechová Potôň11010,04
147IMBalogh Tomas2318ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava0,5150,02
148FMMikulas Dusan2004ŠK Slovan Bratislava B0,5150,05
149Szilard Ladislav2116KŠC Komárno0,5150,06
150Pericka Tomas1980ŠK Osuské0,5150,07

poznámka: kontumácie sú vynechané



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. Nitriansky šachový klub Nitra (Elo Ø:2323 / TB1: 19 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMMihok Oliver2552HUN728012Z872,53
2GMAczel Gergely2511HUN727709Z862,53
3FMMacko Miroslav2263SVK14932695B51425
4FMChovan Milan2328SVK14933691A8230,52
5Ondrus Martin2274SVK1491333000
6FMDebnar Lubos2294SVK1490076922
7Skreno Vladimir2119SVK1490289337
8Kalisky Vladimir2136SVK1490312148
9Krupa Miroslav2090SVK149441543,59
10Dlhy Jozef2062SVK149016761,57
11Chrenko Kristian1994SVK1493654214
12Pinter Patrik2226SVK1490195156
13Beres Lukas2066SVK149236884,58
14Hlavina Lubomir2049SVK149204415,58
15Batora Matej2020SVK1493718235
16Kuna Martin1948SVK149365772,56
17Beres Dominik1988SVK1490523000
18Valovic Stefan1951SVK1490890534
19Beres Tomas1936SVK149551720,51
  2. ŠK Sparta Považská Bystrica (Elo Ø:2156 / TB1: 11 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMMotuz Karol2369SVK14902621A3459
2Dobrotka Martin2229SVK14900645A3645
3Kostelny Jozef2143SVK14903458A3527
4Jakubek Peter2117SVK14901048310
5Obona Jan2148SVK14903911611
6Michalek Michal2160SVK1490876011
7Mikusik Marian2023SVK14905345610
8Urbanic Martin2056SVK14929732610
9Michalek Matej1974SVK1492488922
10Kvassay Peter1976SVK1491186813
11Magerciak Roman1966SVK149113370,53
12Gombar Peter1905SVK149131511,52
13Banic Marek1947SVK1490833600
14Capak Stefan1931SVK149096344,57
15Belak Stefan1882SVK1490989800
16Budaj Peter2029SVK1490837900
17Kamas Samuel1788SVK1493362401
18Malinovsky Jozef1698SVK149124570,54
19Motuzova Marta1767SVK1491934602
  3. ŠKŠ Dubnica nad Váhom B (Elo Ø:2173 / TB1: 15 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMVojtek Vladimir2247SVK14901919A3013
2Koutny Petr2161CZE310743Z71,56
3FMBednar Jaromir2209SVK14900807A3137
4Veres Andrej2237SVK149060741,54
5Kovacik Emil2102SVK149027883,510
6Srvatka Igor2162SVK14905175A321,53
7FMBombek Peter2157SVK14902230811
8Sukuba Zdeno2110SVK1490327048
9Prasek Ivan2060SVK1492374213
10Pupak Tomas2078SVK1492396348
11Podoba Milan2023SVK149025245,59
12Orgon Dusan1968SVK1490244347
13Kutny Marian1961SVK1491618513
14Lasch Miroslav2060SVK1490481013
15Krajcovic Alojz1820SVK1491009800
16Tomko Michal1726SVK1494613000
17Sliva Frantisek1765SVK1490816600
18Duda Daniel1479SVK149151890,52
19Kutny Marian1494SVK1492181200
  5. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:2254 / TB1: 15 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMLipka Juraj2404SVK1490047546
2IMMaslik Miroslav2361SVK14902192A19723
3Vymazal Bronislav2348CZE318396Z4134
4Janko Michal2233SVK149072673,510
5IMBalogh Tomas2318SVK149008580,51
6Dujava Daniel2111SVK1491566915
7Slacky Stanislav2151SVK149078284,59
8Meszaros Norbert2108SVK1492371825
9Pytlik Pavol2036SVK14912287310
10Koval Maros2079SVK14911531A38747
11Foglar Ivan1948SVK14911639A1983,56
12Hricak Vasil2067SVK149072320,51
13Jursa Branislav1998SVK149323932,55
14Puchovsky Ladislav1970SVK1491196501
15Prochazka Jaromir1929SVK149102845,58
16Kompas Igor1766SVK1492771301
17Marusic Martin1775SVK1492137514
18Beno Milan1684SVK149011700,51
19Cebo Vladimir1553SVK1490121801
  6. ŠK Slovan Bratislava B (Elo Ø:2224 / TB1: 17 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMKostolansky Sebastian Lukas2403SVK14950596B593711
2FMZetocha Claudiu2306SVK149065704,58
3FMJancovic Peter2297SVK1491332135
4Kovac Andrej2198SVK149127674,57
5Nestorenko Dmitry2167UKR14129728N410
6Zetocha Adrian2073SVK149504301,57
7Sobek Michal2109SVK14944626B6003,59
8Sosovicka Jakub2102SVK14929210B6013,57
9Privara Igor2161SVK1490134046
10Ac Michal2137SVK1490031913
11FMKolcak Marek2124SVK149002203,55
12Fabry Robert2080SVK1490135800
13Travenec Igor2109SVK149007000,51
14FMTepper Frantisek2011SVK1490061000
15Djubek Boris2024SVK1490020300
16FMMikulas Dusan2004SVK149005210,51
17WCMJancovicova Andrea1989SVK1490288522
18Sturc Jan1947SVK1492281900
19Sturc Gustav1903SVK1490230303
  7. ŠK Slovan Bratislava C (Elo Ø:2225 / TB1: 7 / TB2: 39)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMBriestensky Rastislav2301SVK149003940,52
2Castiglione Mario2247SVK1490164126
3IMPetran Peter2265SVK149001141,55
4IMFranzen Jozef2217SVK1490018125
5FMRuckschloss Karol2197SVK149003862,59
6Valent Ivan2213SVK149017496,510
7Turna Stefan2179SVK1490322922
8Vadila Ondrej2046SVK1494464237
9Kubala Jan2183SVK1490597323
10Hacik Radomir2110SVK1490146300
11Janos Jozef2072SVK1490294000
12Oprea Erik2113SVK149046166,511
13Kolman Richard2007SVK1490499326
14Cambel Vladimir1978SVK1490893000
15Sulek Viliam2015SVK1490267223
16Kuna Vladimir1946SVK149061800,53
17Mrkvik Jan1942SVK1493353500
18Breja Stanislav1929SVK149007181,53
19Chlpek Daniel1969SVK14940698410
20Compel Daniel1848SVK149526450,53
  8. ŠK Doprastav Bratislava (Elo Ø:2267 / TB1: 16 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMSahidi Samir2400SVK14936372B3226,58
2Schwarz Dusan2311SVK14903890A32349
3FMVlcek Stanislav2249SVK1490200112
4Komora Andrej2308SVK1490084022
5Chlpik Martin2258SVK14923351A3245,510
6Matejovic Juraj2227SVK14906040A3251,53
7FMDudas Jan2222SVK1490058000
8Bochnicka Vladimir2066SVK14943450B32624
9WFMVrbova Niki2134SVK14906341B32701
10Nemsak Denis2072SVK1491786613
11Polacik Igor2164SVK14905051511
12FMPetrik Stanislav2120SVK1490136636
13FMPetrik Karol2045SVK1490023825
14Orosi Peter2081SVK1491381046
15Macka Oto2061SVK1490874348
16Bednar Jan2018SVK1490455102
17Krajnak Robert1998SVK149049772,53
18Chovanec Vladimir1971SVK149078602,54
19Valovic Matus2040SVK1494021300
20Helbich Branislav1976SVK1490478001
  9. KŠC Komárno (Elo Ø:2264 / TB1: 24 / TB2: 56,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMKourousis Epaminondas2387CZE421162600
2WIMTerbe Julianna2273HUN708780Z12247
3FMJakab Bela2326SVK149331287,511
4WGMCibickova Zuzana2256SVK14905779B47512
5FMKukel Imre2244SVK149036362,54
6Molnar Erno2211SVK14923408711
7Janko Zoltan2219SVK1490581749
8Bottyan Peter2159SVK1490285024
9Voros Gellert2197SVK1491795569
10Szilard Ladislav2116SVK149058501,52
11Joba Arpad2124SVK14933047810
12Viczencz Peter2190SVK1493172968
13Sarkozi Szabolcs2100SVK1494166057
14Berza Stefan1999SVK1490127711
15Pallag Gergely2006SVK1491226000
16Goth Gabriel1991SVK1490547711
17Hegedus Roland1930SVK1490584100
18WCMKovarikova Maria1844SVK1495504002
19Gyuricsek Szilard1797SVK1494148100
  10. ŠK Potônska veža Orechová Potôň (Elo Ø:2123 / TB1: 0 / TB2: 15,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMBagi Mate2478HUN742570Z1091,52
2FMTakacs Laszlo2187SVK14918854A80128
3FMMarosi Csaba2029HUN702510N0,52
4Darazs Zoltan2010HUN717576N12
5FMCibulka Vladimir2141SVK14901323B80000
6Veselsky Jozef2102SVK14900726B8060,53
7Merva Frantisek2028SVK149080852,58
8Vegh Vince1916SVK14910926A79604
9Kalmar Tamas2012SVK1491599538
10Szitasi Janos1982SVK1490951012
11Meszaros Lorant1922SVK14905221110
12Both Lajos1706SVK1490662709
13Szocs Ladislav1801SVK149062521,58
14Rozsas Daniel1654SVK1494768402
15Szabo Viktor1501SVK149453550,55
16Sido Daniel1564SVK1491666501
17Lelkes Geza1442SVK149108880,58
  11. MŠK Gabčíkovo (Elo Ø:2286 / TB1: 28 / TB2: 55,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMSipos Istvan2468HUN720631N810
2FMFarkas Gabor2358SVK14908034611
3FMBorhy Marcell2311HUN770787Z144,58
4IMBerczes Csaba2332HUN721522N7,511
5FMRuck Tamas2271HUN706973Z13610
6FMKrajnak Martin2220SVK14903130A6600
7Olle Peter2158HUN711276Z12402
8Szucs Vladimir2170SVK14904292A696,510
9Balogh Peter2085SVK14914395610
10Sarmir Milos2037SVK14901889A671,53
11Koloditsova Renata1945SVK149277058,511
12Kosar Mikulas1825SVK1490727501
13Meszaros Nikolas1789SVK1494054011
14Bertalan Balint1852SVK1492549400
15Kosar Mikulas1571SVK1490838700
16Sandor Stefan1578SVK1491432800
  12. ŠO Bátorove Kosihy (Elo Ø:2102 / TB1: 9 / TB2: 35)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Szegi Tamas2192SVK14905809211
2Berek Geza2226HUN73561268
3Dolnik Attila2191SVK149065891,52
4Sarok Peter2145HUN716618Z884,58
5Barczi Tibor2060SVK149071514,59
6Urban Gabor1996SVK1491157459
7Torotto Antal1961SVK149038650,55
8Dvorsky Jozef1939SVK1493001328
9Banszegi Attila2048HUN723630Z894,59
10Bona Juraj1902SVK149498222,59
11Szaraz Vojtech1822SVK1490793303
12Pallag Gyorgy1894SVK1490717811
13Gyarmati Tihamer1855SVK1490582513
14Bona Zoltan1825SVK1491301101
15Barczi Viktor1823SVK1490735600
16Kralova Katarina1923SVK1492733000
17Cseplo Stefan1740SVK1491447601
18Joba Ferdinand1718SVK1494591601
19Labsky Balazs1582SVK1495045600
20Fazekas Gabriel1393SVK1496139300

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  2. MŠK Gabčíkovo (Elo Ø:2286, TB1: 28 / TB2: 55,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMSipos Istvan2468HUN720631N½1½111½½118102302
2FMFarkas Gabor2358SVK149080341½1½11001006112227
3FMBorhy Marcell2311HUN770787Z140010½1114,582135
4IMBerczes Csaba2332HUN721522N½11½½½110½17,5112135
5FMRuck Tamas2271HUN706973Z131111000½½16102097
7Olle Peter2158HUN711276Z12400022214
8Szucs Vladimir2170SVK14904292A6910011011½16,5102068
9Balogh Peter2085SVK14914395½11½1½½1006102032
10Sarmir Milos2037SVK14901889A670½11,532133
11Koloditsova Renata1945SVK149277051½½1111½0118,5111971
12Kosar Mikulas1825SVK149072750011969
13Meszaros Nikolas1789SVK14940540+110
  3. KŠC Komárno (Elo Ø:2264, TB1: 24 / TB2: 56,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
2WIMTerbe Julianna2273HUN708780Z1221101½0½472369
3FMJakab Bela2326SVK149331281½½½01111107,5112282
4WGMCibickova Zuzana2256SVK14905779B475½½122288
5FMKukel Imre2244SVK149036361½102,542205
6Molnar Erno2211SVK14923408½101½1½½½1½7112143
7Janko Zoltan2219SVK14905817010½010½1492066
8Bottyan Peter2159SVK149028500011241931
9Voros Gellert2197SVK1491795510½111½01692108
10Szilard Ladislav2116SVK14905850+½1,522124
11Joba Arpad2124SVK149330471111+011½½8102037
12Viczencz Peter2190SVK14931729½11½1+10682016
13Sarkozi Szabolcs2100SVK149416601010111571950
14Berza Stefan1999SVK14901277+110
16Goth Gabriel1991SVK14905477+110
18WCMKovarikova Maria1844SVK1495504000021972
  4. Nitriansky šachový klub Nitra (Elo Ø:2323, TB1: 19 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMMihok Oliver2552HUN728012Z8711½2,532276
2GMAczel Gergely2511HUN727709Z861½12,532272
3FMMacko Miroslav2263SVK14932695B51400½1½252277
4FMChovan Milan2328SVK14933691A8230½0,522360
6FMDebnar Lubos2294SVK1490076911222188
7Skreno Vladimir2119SVK14902893½½0½½10372272
8Kalisky Vladimir2136SVK14903121010½1½10482180
9Krupa Miroslav2090SVK14944154110½½0½003,592134
10Dlhy Jozef2062SVK149016760½½000½1,572180
11Chrenko Kristian1994SVK149365420½0½132042
12Pinter Patrik2226SVK14901951½½1111562056
13Beres Lukas2066SVK149236880½0101114,582001
14Hlavina Lubomir2049SVK14920441111½½10½5,581974
15Batora Matej2020SVK14937182½½110351931
16Kuna Martin1948SVK14936577½001½½2,561950
18Valovic Stefan1951SVK149089050+11342032
19Beres Tomas1936SVK14955172½0,511945
  5. ŠK Slovan Bratislava B (Elo Ø:2224, TB1: 17 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMKostolansky Sebastian Lukas2403SVK14950596B593½½011½11½½½7112325
2FMZetocha Claudiu2306SVK1490657001½011014,582234
3FMJancovic Peter2297SVK14913321½½110352197
4Kovac Andrej2198SVK14912767½½½½½114,572168
5Nestorenko Dmitry2167UKR14129728N01½01½0½0½4102146
6Zetocha Adrian2073SVK1495043000½01001,572062
7Sobek Michal2109SVK14944626B60001½00½0½13,592141
8Sosovicka Jakub2102SVK14929210B601½0½1½103,572031
9Privara Igor2161SVK149013401½½½1½462047
10Ac Michal2137SVK14900319010131982
11FMKolcak Marek2124SVK14900220111½03,551906
13Travenec Igor2109SVK14900700½0,512005
16FMMikulas Dusan2004SVK14900521½0,511996
17WCMJancovicova Andrea1989SVK1490288511221953
19Sturc Gustav1903SVK14902303000032065
  6. ŠK Doprastav Bratislava (Elo Ø:2267, TB1: 16 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMSahidi Samir2400SVK14936372B3221110½1116,582260
2Schwarz Dusan2311SVK14903890A32301½00110½492276
3FMVlcek Stanislav2249SVK1490200110122251
4Komora Andrej2308SVK1490084011222150
5Chlpik Martin2258SVK14923351A32401½1½½11005,5102190
6Matejovic Juraj2227SVK14906040A325½½½1,532163
8Bochnicka Vladimir2066SVK14943450B326½01½242121
9WFMVrbova Niki2134SVK14906341B327-012036
10Nemsak Denis2072SVK14917866100132123
11Polacik Igor2164SVK1490505100½½-½11½½½5112090
12FMPetrik Stanislav2120SVK1490136601-101362050
13FMPetrik Karol2045SVK1490023801100242133
14Orosi Peter2081SVK14913810½01½11462011
15Macka Oto2061SVK1490874310½½1001481994
16Bednar Jan2018SVK149045510-021973
17Krajnak Robert1998SVK149049771½12,531845
18Chovanec Vladimir1971SVK14907860½1½½2,541875
20Helbich Branislav1976SVK149047800011945
  7. ŠKŠ Dubnica nad Váhom B (Elo Ø:2173, TB1: 15 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMVojtek Vladimir2247SVK14901919A30½½0132299
2Koutny Petr2161CZE310743Z701000½1,562355
3FMBednar Jaromir2209SVK14900807A31½½1½0½0372296
4Veres Andrej2237SVK1490607401½01,542200
5Kovacik Emil2102SVK1490278811½00½½0003,5102193
6Srvatka Igor2162SVK14905175A3201½1,532138
7FMBombek Peter2157SVK1490223001½1½1110118112122
8Sukuba Zdeno2110SVK14903270½0½½1½10482099
9Prasek Ivan2060SVK14923742001132193
10Pupak Tomas2078SVK1492396311001010482091
11Podoba Milan2023SVK14902524011½½½0115,592017
12Orgon Dusan1968SVK149024431100110471957
13Kutny Marian1961SVK14916185½0½132007
14Lasch Miroslav2060SVK14904810010131930
18Duda Daniel1479SVK14915189½00,521694
  8. ŠK Lokomotíva Caissa Bratislava (Elo Ø:2254, TB1: 15 / TB2: 41)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMLipka Juraj2404SVK14900475½½1½1½462289
2IMMaslik Miroslav2361SVK14902192A197011232270
3Vymazal Bronislav2348CZE318396Z41½½11342200
4Janko Michal2233SVK1490726701010000½13,5102250
5IMBalogh Tomas2318SVK14900858½0,512119
6Dujava Daniel2111SVK149156690½½00152186
7Slacky Stanislav2151SVK1490782800110011½4,592157
8Meszaros Norbert2108SVK1492371801½0½252099
9Pytlik Pavol2036SVK149122870001+0½00½3102089
10Koval Maros2079SVK14911531A387½½11010472055
11Foglar Ivan1948SVK14911639A19801+10½3,561984
12Hricak Vasil2067SVK14907232½0,511945
13Jursa Branislav1998SVK14932393½½10½2,552008
14Puchovsky Ladislav1970SVK149119650011968
15Prochazka Jaromir1929SVK1491028401+01½115,581967
16Kompas Igor1766SVK149277130012202
17Marusic Martin1775SVK1492137500+0142100
18Beno Milan1684SVK14901170½0,512020
19Cebo Vladimir1553SVK149012180012124
  9. ŠK Sparta Považská Bystrica (Elo Ø:2156, TB1: 11 / TB2: 43)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMMotuz Karol2369SVK14902621A341½110½½0½592317
2Dobrotka Martin2229SVK14900645A361½11½452210
3Kostelny Jozef2143SVK14903458A350000½½1272204
4Jakubek Peter2117SVK14901048½0½½½000½½3102164
5Obona Jan2148SVK14903911110½1½00½½16112131
6Michalek Michal2160SVK149087601112072
7Mikusik Marian2023SVK1490534510110001116102051
8Urbanic Martin2056SVK1492973210½1½½1½016101977
9Michalek Matej1974SVK1492488911222034
10Kvassay Peter1976SVK14911868100132057
11Magerciak Roman1966SVK14911337½000,532083
12Gombar Peter1905SVK149131511½1,521999
14Capak Stefan1931SVK149096341½+01014,571887
17Kamas Samuel1788SVK14933624-010
18Malinovsky Jozef1698SVK14912457½-000,542090
19Motuzova Marta1767SVK1491934600021995
  10. ŠO Bátorove Kosihy (Elo Ø:2102, TB1: 9 / TB2: 35)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Szegi Tamas2192SVK149058090½0000½01002112373
2Berek Geza2226HUN7356121½11011½682220
3Dolnik Attila2191SVK149065891½1,522057
4Sarok Peter2145HUN716618Z881½11½00½4,582208
5Barczi Tibor2060SVK14907151101½100014,592179
6Urban Gabor1996SVK14911574½0011½1½½592095
7Torotto Antal1961SVK14903865½00000,552151
8Dvorsky Jozef1939SVK14930013000100½½282085
9Banszegi Attila2048HUN723630Z89010½111004,591997
10Bona Juraj1902SVK1494982200½½00+½02,592047
11Szaraz Vojtech1822SVK14907933000032034
12Pallag Gyorgy1894SVK149071781111998
13Gyarmati Tihamer1855SVK14905825½0½131986
14Bona Zoltan1825SVK149130110012005
17Cseplo Stefan1740SVK149144760011905
18Joba Ferdinand1718SVK149459160011931
  11. ŠK Slovan Bratislava C (Elo Ø:2225, TB1: 7 / TB2: 39)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMBriestensky Rastislav2301SVK14900394½00,522220
2Castiglione Mario2247SVK149016410½001½262353
3IMPetran Peter2265SVK1490011410½001,552307
4IMFranzen Jozef2217SVK1490018110010252247
5FMRuckschloss Karol2197SVK14900386001010½002,592215
6Valent Ivan2213SVK14901749½1½0½1½11½6,5102188
7Turna Stefan2179SVK1490322911222105
8Vadila Ondrej2046SVK149446420½0½½½1372154
9Kubala Jan2183SVK14905973½1½232074
12Oprea Erik2113SVK149046161½0110100116,5112082
13Kolman Richard2007SVK14904993½½00½½262088
15Sulek Viliam2015SVK14902672½1½232018
16Kuna Vladimir1946SVK14906180½000,532122
18Breja Stanislav1929SVK14900718½½½1,532052
19Chlpek Daniel1969SVK1494069811½½0000½½4101978
20Compel Daniel1848SVK1495264500½0,532003
  12. ŠK Potônska veža Orechová Potôň (Elo Ø:2123, TB1: 0 / TB2: 15,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMBagi Mate2478HUN742570Z1091½1,522325
2FMTakacs Laszlo2187SVK14918854A8010½0½00½½282320
3FMMarosi Csaba2029HUN702510N0½0,522208
4Darazs Zoltan2010HUN717576N10122182
6Veselsky Jozef2102SVK14900726B806½000,532227
7Merva Frantisek2028SVK149080850100001½2,582215
8Vegh Vince1916SVK14910926A7960000042187
9Kalmar Tamas2012SVK14915995½½½½½00½382165
10Szitasi Janos1982SVK1490951010122299
11Meszaros Lorant1922SVK149052210000000½0½1102107
12Both Lajos1706SVK14906627000000000092108
13Szocs Ladislav1801SVK1490625200010½001,582032
14Rozsas Daniel1654SVK1494768400022050
15Szabo Viktor1501SVK14945355½00000,552060
16Sido Daniel1564SVK149166650012219
17Lelkes Geza1442SVK14910888000000½00,581936