http://chess-results.com/tnr463857.aspx?art=0&lan=4

Tabuľka podľa poradia

Por. Družstvo123456789101112 TB1  TB2  TB3 
1ŠK Slovan Bratislava E * 54753161,50
2ŠK Cífer3 * 537362452,50
3TŠŠ Trnava MŠK Sereď4 * 563762252,50
4ŠK Osuské B3 * 5641946,50
5ŠK Senec13 * 34619440
6ŠK Slovan Bratislava D352 * 3718470
7ŠK Modra B35 * 561545,50
8ŠK Kúpele Piešťany153 * 15380
9ŠK Skalica51 * 54513380
10ŠK Krasňany5243 * 411400
11ŠK Nafta Gbely21244 * 5531,50
12ŠK Doprastav B24233 * 1310

Súpisky družstiev

  2. ŠK Osuské B (Elo Ø:2136 / TB1: 19 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMGasa Andrej2227SVK14905647A16
2Jozefek Michal2233SVK1492354846
3Spacek Oliver2237SVK149176294,56
4Bury Rastislav2110SVK149075850,51
5Gzib David1983SVK149408683,511
6Cajka Tibor2120SVK1491254612
7Hecko Dusan2038SVK1490324514
8Diviak Rastislav1997SVK149082041,54
9Ocko Martin2064SVK1492530344
10Polasek Filip2062SVK1490905701
11Pericka Tomas1972SVK149090815,59
12Nemeckay Rastislav1929SVK149187653,55
13Spacek Marcel1867SVK1491761023
14Pericka Pavol1844SVK1491429802
15Diviak Rudolf1740SVK1490822000
16Skapik Branislav1726SVK149135500,52
17Jarabek Milan1765SVK1492826400
18Ulehla Jakub1860SVK1494463435
19Hrdlicka Martin1805SVK149408765,510
20Vozarova Adriana1701SVK14940752B5,57

Výsledky družstiev po šachovniciach

  4. ŠK Osuské B (Elo Ø:2136, TB1: 19 / TB2: 46,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMGasa Andrej2227SVK14905647A100000162308
2Jozefek Michal2233SVK14923548½1½1½½462108
3Spacek Oliver2237SVK149176291½½11½4,562162
4Bury Rastislav2110SVK14907585½0,512060
5Gzib David1983SVK1494086810000½0½½½½3,5112122
6Cajka Tibor2120SVK1491254601121929
7Hecko Dusan2038SVK149032450½0½142145
8Diviak Rastislav1997SVK1490820400½11,542011
9Ocko Martin2064SVK149253031111441987
10Polasek Filip2062SVK149090570012266
11Pericka Tomas1972SVK14909081½10½½11015,592025
12Nemeckay Rastislav1929SVK14918765½½11½3,552015
13Spacek Marcel1867SVK14917610110231971
14Pericka Pavol1844SVK1491429800021969
16Skapik Branislav1726SVK14913550½00,521918
18Ulehla Jakub1860SVK14944634½011½351885
19Hrdlicka Martin1805SVK1494087601½½+1½0015,5101886
20Vozarova Adriana1701SVK14940752B10½11115,571834

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2019/10/26 o 10:00
š.2  ŠK Osuské BElo-12  ŠK Modra BElo5 : 3 PGN
3.1FM
Gasa, Andrej
2227A-
Banas, Kamil
2265A1 - 0 PGN
3.2
Spacek, Oliver
2237-
Sobek, Michal
20491 - 0 PGN
3.3
Gzib, David
1983-
Bochnicka, Vladimir ml.
2007B1 - 0 PGN
3.4
Hecko, Dusan
2038-FM
Federic, Jozef
22300 - 1 PGN
3.5
Pericka, Tomas
1972-
Antol, Ladislav
1945½ - ½ PGN
3.6
Nemeckay, Rastislav
1929-
Sustak, Roman
1926½ - ½ PGN
3.7
Hrdlicka, Martin
1805-
Horvath, Marek
18190 - 1 PGN
3.8
Vozarova, Adriana
1701B-
Bochnickova, Simona
1770B1 - 0 PGN
2. kolo dňa 2019/10/27 o 10:00
š.2  ŠK Osuské BElo-9  ŠK CíferElo3½:4½ PGN
3.1FM
Gasa, Andrej
2227A-FM
Sahidi, Samir
2393B0 - 1 PGN
3.2
Spacek, Oliver
2237-IM
Banas, Jan
2239B½ - ½ PGN
3.3
Gzib, David
1983-
Liptak, Tomas
22020 - 1 PGN
3.4
Ocko, Martin
2064-
Liptak, Dusan
21511 - 0 PGN
3.5
Polasek, Filip
2062-
Kovacocy, Pavel
22660 - 1 PGN
3.6
Pericka, Tomas
1972-
Sarmir, Milos
20171 - 0 PGN
3.7
Hrdlicka, Martin
1805-
Bohunicky, Ivan
1877A1 - 0 PGN
3.8
Vozarova, Adriana
1701B-
Markuliak, Mario
18170 - 1 PGN
3. kolo dňa 2019/11/16 o 10:00
š.2  ŠK Osuské BElo-7  ŠK Slovan Bratislava EElo2½:5½ PGN
3.1FM
Gasa, Andrej
2227A-FM
Jancovic, Peter
2303A0 - 1 PGN
3.2
Jozefek, Michal
2233-
Privara, Igor
2165½ - ½ PGN
3.3
Gzib, David
1983-
Nestorenko, Dmitry
2165A0 - 1 PGN
3.4
Diviak, Rastislav
1997-
Zetocha, Adrian
2049B0 - 1 PGN
3.5
Ocko, Martin
2064-
Vadila, Ondrej
2059B1 - 0 PGN
3.6
Pericka, Tomas
1972-
Cambel, Vladimir
19920 - 1 PGN
3.7
Ulehla, Jakub
1860-
Chlpek, Daniel
1962½ - ½ PGN
3.8
Hrdlicka, Martin
1805-
Djubek, Boris
2020½ - ½ PGN
4. kolo dňa 2019/11/17 o 10:00
š.2  ŠK Osuské BElo-6  ŠK Slovan Bratislava DElo2½:5½ PGN
3.1
Gzib, David
1983-FM
Ruckschloss, Karol
2193B0 - 1 PGN
3.2
Diviak, Rastislav
1997-FM
Kolcak, Marek
21280 - 1 PGN
3.3
Pericka, Tomas
1972-
Fabry, Robert
2080½ - ½ PGN
3.4
Spacek, Marcel
1867-
Janos, Jozef
20721 - 0 PGN
3.5
Pericka, Pavol
1844-
Oprea, Erik
21150 - 1 PGN
3.6
Ulehla, Jakub
1860-FM
Tepper, Frantisek
20020 - 1 PGN
3.7
Hrdlicka, Martin
1805-
Kolman, Richard
2012½ - ½ PGN
3.8
Vozarova, Adriana
1701B-
Kuna, Vladimir
1956½ - ½ PGN
5. kolo dňa 2019/12/14 o 10:00
š.2  ŠK Osuské BElo-3  ŠK Nafta GbelyElo5½:2½ PGN
2.1
Jozefek, Michal
2233-
Veselsky, Jozef
2102B1 - 0 PGN
2.2
Gzib, David
1983-
Travnicek, Petr
2144N0 - 1 PGN
2.3
Cajka, Tibor
2120-
Brunovsky, Peter
19020 - 1 PGN
2.4
Hecko, Dusan
2038-
Danada, Ondrej
1905½ - ½ PGN
2.5
Ocko, Martin
2064-
Kanka, Tomas
17791 - 0 PGN
2.6
Spacek, Marcel
1867-
Kastler, Peter
17091 - 0 PGN
2.7
Ulehla, Jakub
1860-
Zajicek, Ferdinand
17241 - 0 PGN
2.8
Hrdlicka, Martin
1805-
bez hráča
0+ - -
6. kolo dňa 2019/12/15 o 10:00
š.1  ŠK Kúpele PiešťanyElo-2  ŠK Osuské BElo3½:4½ PGN
2.1
Gasa, Patrik
2184A-FM
Gasa, Andrej
2227A1 - 0 PGN
2.2
Abel, Peter
2210-
Jozefek, Michal
2233½ - ½ PGN
2.3
Kundrik, Peter
2217-
Spacek, Oliver
2237½ - ½ PGN
2.4
Nemsak, Denis
2060A-
Bury, Rastislav
2110½ - ½ PGN
2.5
Bincik, Pavol
1927-
Gzib, David
1983½ - ½ PGN
2.6
Manak, Adrian
1956-
Cajka, Tibor
21200 - 1 PGN
2.7
Mihalik, Marek
1959-
Ocko, Martin
20640 - 1 PGN
2.8
Manak, Jozef
1967-
Pericka, Tomas
1972½ - ½ PGN
7. kolo dňa 2020/01/26 o 10:00
š.2  ŠK Osuské BElo-4  ŠK SkalicaElo5½:2½ PGN
1.1
Jozefek, Michal
2233-
Sefcik, Marek
1998A1 - 0 PGN
1.2
Spacek, Oliver
2237-
Kucharek, Jaroslav
20491 - 0 PGN
1.3
Gzib, David
1983-
Horak, Ivan
2038A0 - 1 PGN
1.4
Diviak, Rastislav
1997-
Hrubsa, Marian
1860½ - ½ PGN
1.5
Pericka, Tomas
1972-
Vogl, Zdenek
18461 - 0 PGN
1.6
Pericka, Pavol
1844-
Sosovickova, Jana
1823CIS0 - 1 PGN
1.7
Hrdlicka, Martin
1805-
Krakovsky, Peter
16311 - 0 PGN
1.8
Vozarova, Adriana
1701B-
Harasta, Marian
16871 - 0 PGN
8. kolo dňa 2020/02/15 o 10:00
š.8  ŠK KrasňanyElo-2  ŠK Osuské BElo2 : 6 PGN
4.1
Sukuba, Zdeno
2101A-
Jozefek, Michal
2233½ - ½ PGN
4.2
Bronis, Marian
2104-
Gzib, David
1983½ - ½ PGN
4.3
Biro, Karol
2008-
Diviak, Rastislav
19970 - 1 PGN
4.4
Gettler, Daniel
2023-
Pericka, Tomas
19720 - 1 PGN
4.5
Mandak, Miroslav
1931-
Nemeckay, Rastislav
1929½ - ½ PGN
4.6
Zacik, Anton
1884-
Ulehla, Jakub
18600 - 1 PGN
4.7
Kebis, Milos
1842-
Hrdlicka, Martin
1805½ - ½ PGN
4.8
Mikulasek, Viktor
1754-
Vozarova, Adriana
1701B0 - 1 PGN
9. kolo dňa 2020/02/16 o 10:00
š.5  ŠK Doprastav BElo-2  ŠK Osuské BElo4 : 4 PGN
3.1
Macka, Oto
2074-
Jozefek, Michal
2233½ - ½ PGN
3.2
Cech, Dominik
2160A-
Spacek, Oliver
22370 - 1 PGN
3.3FM
Petrik, Stanislav
2120-
Gzib, David
1983½ - ½ PGN
3.4
Orosi, Peter
2091-
Hecko, Dusan
20381 - 0 PGN
3.5
Bednar, Jan
2018-
Nemeckay, Rastislav
19290 - 1 PGN
3.6
Chovanec, Vladimir
1976-
Skapik, Branislav
1726½ - ½ PGN
3.7
Salgovic, Simon
1853-
Ulehla, Jakub
1860½ - ½ PGN
3.8
Huncar, Martin
1858-
Hrdlicka, Martin
18051 - 0 PGN
10. kolo dňa 2020/03/07 o 10:00
š.11  TŠŠ Trnava MŠK SereďElo-2  ŠK Osuské BElo5 : 3 PGN
6.1GM
Pechac, Jergus
2509A-FM
Gasa, Andrej
2227A1 - 0 PGN
6.2FM
Jablonicky, Martin
2285A-
Gzib, David
1983½ - ½ PGN
6.3IM
Loeffler, Stefan
2352Z-
Hecko, Dusan
2038½ - ½ PGN
6.4IM
Lanc, Alois
2302B-
Pericka, Tomas
19721 - 0 PGN
6.5
Bango, Lukas
2173-
Nemeckay, Rastislav
19290 - 1 PGN
6.6
Kavon, Rastislav
2133-
Spacek, Marcel
18671 - 0 PGN
6.7
Jablonicky, Frantisek
2022-
Hrdlicka, Martin
18051 - 0 PGN
6.8
Lukacovic, Miroslav
1924-
Vozarova, Adriana
1701B0 - 1 PGN
11. kolo dňa 2020/03/08 o 10:00
š.10  ŠK SenecElo-2  ŠK Osuské BElo3½:4½ PGN
5.1FM
Takacs, Laszlo
2193A-FM
Gasa, Andrej
2227A1 - 0 PGN
5.2
Balogh, Peter
2260-
Spacek, Oliver
2237½ - ½ PGN
5.3
Gruca, Miroslav
2153-
Gzib, David
1983½ - ½ PGN
5.4
Maslonka, Marek
2051-
Pericka, Tomas
19720 - 1 PGN
5.5
Koval, Michal
2027-
Nemeckay, Rastislav
1929½ - ½ PGN
5.6
Pozsar, Peter
1859-
Skapik, Branislav
17261 - 0 PGN
5.7
Cibik, Jan
1892-
Hrdlicka, Martin
18050 - 1 PGN
5.8
Lacko, Anton
1931-
Vozarova, Adriana
1701B0 - 1 PGN

Poradie jednotlivcov

č.TMenoElo DružstvoBodyPartie%š.
1Chlpek Daniel1962ŠK Slovan Bratislava E91181,86
2FMSahidi Samir2393ŠK Cífer8,51085,01
3Zetocha Adrian2049ŠK Slovan Bratislava E8,51085,04
4IMLanc Alois2302TŠŠ Trnava MŠK Sereď8988,93
5FMFederic Jozef2230ŠK Modra B8988,94
6Nestorenko Dmitry2165ŠK Slovan Bratislava E81172,73
7Kovacocy Pavel2266ŠK Cífer81172,74
8Oprea Erik2115ŠK Slovan Bratislava D7977,84
9Liptak Dusan2151ŠK Cífer71163,63
10Kolman Richard2012ŠK Slovan Bratislava D71163,66
11Liptak Tomas2202ŠK Cífer6,5881,32
12FMJancovic Peter2303ŠK Slovan Bratislava E6,5972,21
13Djubek Boris2020ŠK Slovan Bratislava E6,5972,27
14FMJablonicky Martin2285TŠŠ Trnava MŠK Sereď6,51065,01
15Slobodnik Michal2043TŠŠ Trnava MŠK Sereď6,51065,04
16Musaev Matej Elbek1748ŠK Kúpele Piešťany6875,07
17Cambel Vladimir1992ŠK Slovan Bratislava E6966,75
18IMBanas Jan2239ŠK Cífer61060,01
19Bronis Marian2104ŠK Krasňany61154,53
20Vozarova Adriana1701ŠK Osuské B5,5778,68
21Balogh Peter2260ŠK Senec5,5868,81
22Puchart Vladimir2041ŠK Cífer5,5868,87
23Vadila Ondrej2059ŠK Slovan Bratislava E5,5961,14
24Pericka Tomas1972ŠK Osuské B5,5961,15
25Nemsak Denis2060ŠK Kúpele Piešťany5,51055,03
26Mydlarik Martin2092ŠK Modra B5,51055,03
27FMMikulas Dusan1999ŠK Slovan Bratislava D5862,55
28Jablonicky Frantisek2022TŠŠ Trnava MŠK Sereď5955,65
29Abel Peter2210ŠK Kúpele Piešťany51050,01
30Travnicek Petr2144ŠK Nafta Gbely51050,03
31Kuna Vladimir1956ŠK Slovan Bratislava D51050,07
32Lukacovic Miroslav1924TŠŠ Trnava MŠK Sereď51050,07
33Biro Karol2008ŠK Krasňany51145,54
34IMSosna Jan2354ŠK Skalica4,5675,01
35Spacek Oliver2237ŠK Osuské B4,5675,02
36Lintner Igor2226TŠŠ Trnava MŠK Sereď4,5675,02
37Danada Ondrej1905ŠK Nafta Gbely4,5764,36
38Gettler Daniel2023ŠK Krasňany4,5856,36
39Ac Michal2134ŠK Slovan Bratislava D4,5950,01
40Gruca Miroslav2153ŠK Senec4,5950,03
41Manak Jozef1967ŠK Kúpele Piešťany4,5950,05
42Hrdlicka Martin1805ŠK Osuské B4,5950,07
43Brunovsky Peter1902ŠK Nafta Gbely4,51045,04
44Sukuba Zdeno2101ŠK Krasňany4,51140,92
45Bochnickova Andrea2122ŠK Modra B44100,05
46Ocko Martin2064ŠK Osuské B44100,05
47Jozefek Michal2233ŠK Osuské B4666,71
48Podjavorinsky Michal1997ŠK Kúpele Piešťany4850,05
49Sosovickova Jana1823ŠK Skalica4850,06
50Sosovicka Jakub2109ŠK Krasňany4944,41
51Bochnicka Vladimir ml.2007ŠK Modra B4944,42
52Sarmir Milos2017ŠK Cífer41136,45
53Gyurkovics Bence2273ŠK Senec3,5487,52
54Husek Martin2210ŠK Skalica3,5570,03
55Slacky Stanislav2145ŠK Senec3,5570,03
56Nemeckay Rastislav1929ŠK Osuské B3,5570,05
57Valovic Matus2051ŠK Doprastav B3,5570,06
58Koutny Petr2161ŠK Skalica3,5658,31
59Horvath Marek1819ŠK Modra B3,5658,36
60Kebis Milos1842ŠK Krasňany3,5658,37
61Mandak Miroslav1931ŠK Krasňany3,5750,06
62Ujhelyi Matus1899ŠK Senec3,5750,06
63Soldan Jan1781ŠK Modra B3,5750,07
64FMRuckschloss Karol2193ŠK Slovan Bratislava D3,5843,81
65Kucharek Jaroslav2049ŠK Skalica3,5843,83
66Privara Igor2165ŠK Slovan Bratislava E3,5938,92
67Fabry Robert2080ŠK Slovan Bratislava D3,5938,93
68Gzib David1983ŠK Osuské B3,51131,82
69Bednar Jan2018ŠK Doprastav B3,51131,84
70Chovanec Vladimir1976ŠK Doprastav B3,51131,85
71Hrubsa Marian1860ŠK Skalica3,51131,85
72GMPechac Jergus2509TŠŠ Trnava MŠK Sereď3475,01
73Skalsky Alexandr2201ŠK Skalica3475,04
74Machalec Vladimir1833ŠK Doprastav B3475,08
75Ulehla Jakub1860ŠK Osuské B3560,06
76Matejovic Juraj2204ŠK Nafta Gbely3650,01
77FMTakacs Laszlo2193ŠK Senec3742,91
78Janos Ivan2063ŠK Krasňany3742,94
79Kavon Rastislav2133TŠŠ Trnava MŠK Sereď3742,94
80Pozsar Peter1859ŠK Senec3742,95
81Markuliak Mario1817ŠK Cífer3742,98
82FMKolcak Marek2128ŠK Slovan Bratislava D3837,52
83Bohunicky Ivan1877ŠK Cífer3837,56
84Sobek Michal2049ŠK Modra B3933,31
85Sustak Roman1926ŠK Modra B3933,35
86FMDanada Tomas2306ŠK Nafta Gbely2,5383,31
87Bella Julius1917TŠŠ Trnava MŠK Sereď2,5383,35
88Kapusta Petr2108ŠK Skalica2,5462,53
89Mrkvik Jan1933ŠK Slovan Bratislava D2,5462,57
90Banas Kamil2265ŠK Modra B2,5550,01
91Kundrik Peter2217ŠK Kúpele Piešťany2,5550,02
92FMFinszter Mate2233ŠK Senec2,5550,03
93Krajnak Robert2000ŠK Doprastav B2,5550,06
94Gasa Patrik2184ŠK Kúpele Piešťany2,5641,71
95Cech Dominik2160ŠK Doprastav B2,5641,72
96Orosi Peter2091ŠK Doprastav B2,5641,73
97Koval Michal2027ŠK Senec2,5641,75
98Bango Lukas2173TŠŠ Trnava MŠK Sereď2,5735,73
99Lacko Anton1931ŠK Senec2,5735,77
100Macka Oto2074ŠK Doprastav B2,51122,71
101Sulek Viliam2002ŠK Slovan Bratislava E22100,08
102Bochnicka Vladimir st.2094ŠK Modra B2366,74
103Spacek Marcel1867ŠK Osuské B2366,75
104Antol Ladislav1945ŠK Modra B2366,75
105Jelenciak Jozef1904ŠK Doprastav B2366,77
106FMKostolansky Sebastian Lukas2405ŠK Slovan Bratislava E2450,01
107Horak Ivan2038ŠK Skalica2450,02
108Hudacek Josef2087ŠK Skalica2450,04
109FMTepper Frantisek2002ŠK Slovan Bratislava D2450,05
110Lesny Stefan2011ŠK Senec2450,05
111Londin Martin1954ŠK Skalica2540,04
112Bochnickova Simona1770ŠK Modra B2540,07
113Bincik Pavol1927ŠK Kúpele Piešťany2633,34
114IMLoeffler Stefan2352TŠŠ Trnava MŠK Sereď1,5275,02
115Buran Jaroslav2105ŠK Nafta Gbely1,5275,02
116Ambros Rafael1979ŠK Nafta Gbely1,5350,04
117Kundrak Vladimir1869ŠK Modra B1,5350,06
118Mikudik Ivan1914ŠK Krasňany1,5350,07
119FMPetrik Stanislav2120ŠK Doprastav B1,5437,52
120Sosovicka Juraj2114ŠK Nafta Gbely1,5437,53
121Diviak Rastislav1997ŠK Osuské B1,5437,53
122Curidlo Jan1774ŠK Kúpele Piešťany1,5437,55
123Valla Tomas1839ŠK Nafta Gbely1,5437,56
124Pribila Gerhard2106ŠK Nafta Gbely1,5530,02
125Maslonka Marek2051ŠK Senec1,5530,04
126Siska Kristof1789ŠK Kúpele Piešťany1,5625,06
127Simonics Peter2074ŠK Senec11100,04
128Travenec Igor2107ŠK Slovan Bratislava D11100,06
129Sturc Gustav1875ŠK Slovan Bratislava D11100,08
130Compel Daniel1877ŠK Slovan Bratislava E11100,08
131Huncar Martin1858ŠK Doprastav B11100,08
132Faltan Peter1978ŠK Krasňany11100,08
133Vrbiar Tomas1628ŠK Senec11100,08
134Hacik Radomir2110ŠK Slovan Bratislava E1250,03
135Cajka Tibor2120ŠK Osuské B1250,04
136Matulik Daniel2081ŠK Kúpele Piešťany1250,05
137Dugovic Branislav2167ŠK Modra B1250,05
138Pobjecky Ivan2041ŠK Kúpele Piešťany1250,06
139Walterova Ema1796ŠK Senec1250,07
140Zdrazil Bohumir1811ŠK Slovan Bratislava D1250,08
141Kohlmann Robert2042ŠK Krasňany1333,36
142Zajicek Ferdinand1724ŠK Nafta Gbely1333,37
143Kincel Frantisek1798TŠŠ Trnava MŠK Sereď1333,38
144Hecko Dusan2038ŠK Osuské B1425,03
145Harastova Viera1792ŠK Skalica1425,05
146Bukovsky Milan1874TŠŠ Trnava MŠK Sereď1425,06
147Cibik Jan1892ŠK Senec1520,06
148Harasta Marian1687ŠK Skalica1520,08
149FMGasa Andrej2227ŠK Osuské B1616,71
150FMPetrik Karol2062ŠK Doprastav B1714,32

poznámka: kontumácie sú vynechané



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  1. ŠK Kúpele Piešťany (Elo Ø:2095 / TB1: 15 / TB2: 38)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Gasa Patrik2184SVK14925168A2,56
2Abel Peter2210SVK14902346510
3Kundrik Peter2217SVK149031482,55
4Nemsak Denis2060SVK14917866A5,510
5Bincik Pavol1927SVK1491138826
6Matulik Daniel2081SVK1490216812
7Manak Adrian1956SVK149180640,53
8Mihalik Marek1959SVK149011880,53
9Manak Jozef1967SVK149050274,59
10Pobjecky Ivan2041SVK1490473012
11Podjavorinsky Michal1997SVK14936925A48
12Mihalik Anton1955SVK1491069100
13Siska Kristof1789SVK149603381,56
14Strapko Tomas1857SVK1492545101
15Curidlo Jan1774SVK149054181,54
16Musaev Urmat1797SVK1494012401
17Bzdusek Jan1822SVK1496083400
18Musaev Matej Elbek1748SVK7360165968
19Bardik Jozef1860SVK1492504402
20Stolar Michal1506SVK1494587802
  3. ŠK Nafta Gbely (Elo Ø:2160 / TB1: 5 / TB2: 31,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMDanada Tomas2306SVK14919362A2,53
2Matejovic Juraj2204SVK14906040A36
3Kovac Andrej2198SVK14912767A0,51
4Buran Jaroslav2105CZE309966Z1,52
5Veselsky Jozef2102SVK14900726B0,53
6Sosovicka Juraj2114SVK149114181,54
7Pribila Gerhard2106SVK149105431,55
8Travnicek Petr2144CZE316091N510
9Ambros Rafael1979SVK149112211,53
10Brunovsky Peter1902SVK149133804,510
11Kocak Branislav1884SVK1491606101
12Bilovsky Milan1908SVK149115820,51
13Kubis Ivan1876SVK149060230,54
14Valla Tomas1839SVK149263341,54
15Danada Ondrej1905SVK149155614,57
16Takacs Zsolt1736SVK1493232602
17Kanka Tomas1779SVK1493821917
18Kastler Peter1709SVK149124060,57
19Zajicek Ferdinand1724SVK1491437913
  4. ŠK Skalica (Elo Ø:2155 / TB1: 13 / TB2: 38)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMSosna Jan2354CZE304379Z4,56
2Koutny Petr2161CZE310743N3,56
3Kapusta Petr2108CZE315222N2,54
4Husek Martin2210CZE384054Z3,55
5Skalsky Alexandr2201CZE381799Z34
6Hudacek Josef2087CZE316610N24
7Berger Patrik1993SVK1491957501
8Stanec Stanislav2067CZE317217N0,51
9Sefcik Marek1998SVK14903644A0,52
10Kucharek Jaroslav2049SVK149172623,58
11Horak Ivan2038SVK14903237A24
12Londin Martin1954SVK1491015225
13Hrubsa Marian1860SVK149158983,511
14Vogl Zdenek1846SVK1492097203
15Harastova Viera1792SVK1491582014
16Sosovickova Jana1823SVK14944596CIS48
17Krakovsky Peter1631SVK1496852517
18Harasta Marian1687SVK1492519215
  5. ŠK Doprastav B (Elo Ø:2101 / TB1: 1 / TB2: 31)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Macka Oto2074SVK149087432,511
2Cech Dominik2160SVK14908212A2,56
3WFMVrbova Niki2146SVK14906341B00
4FMPetrik Stanislav2120SVK149013661,54
5FMPetrik Karol2062SVK1490023817
6Zatko Gregor2105SVK14917084A0,52
7Orosi Peter2091SVK149138102,56
8WFMKovacova Zuzana2050BER14901510N01
9Valkovic Tomas1982SVK1493632101
10Bednar Jan2018SVK149045513,511
11Chovanec Vladimir1976SVK149078603,511
12Salgovic Simon1853SVK149435810,51
13Valovic Matus2051SVK149402133,55
14Krajnak Robert2000SVK149049772,55
15Helbich Branislav1969SVK149047800,52
16Novak Stanislav1900SVK1490498502
17Henc Marian1835SVK149158470,55
18Jelenciak Jozef1904SVK1491005523
19Huncar Martin1858SVK1495863511
20Machalec Vladimir1833SVK1492916334
  6. ŠK Slovan Bratislava D (Elo Ø:2112 / TB1: 18 / TB2: 47)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMRuckschloss Karol2193SVK14900386B3,58
2Ac Michal2134SVK149003194,59
3FMKolcak Marek2128SVK1490022038
4Fabry Robert2080SVK149013583,59
5Janos Jozef2072SVK1490294002
6Oprea Erik2115SVK1490461679
7Travenec Igor2107SVK1490070011
8FMTepper Frantisek2002SVK1490061024
9FMMikulas Dusan1999SVK1490052158
10Slapak Zdenek2070SVK1490094700
11Kolman Richard2012SVK14904993711
12Kuna Vladimir1956SVK14906180510
13Mrkvik Jan1933SVK149335352,54
14Hecht Tomas1971SVK1490863800
15Sturc Jan1943SVK1492281901
16Sturc Gustav1875SVK1490230322
17Munk Lubomir1801SVK1490380600
18Zdrazil Bohumir1811CZE316830N12
19Cervenak Ladislav1801SVK1495030800
20Kralovic Peter1798SVK1495322600
  7. ŠK Slovan Bratislava E (Elo Ø:2160 / TB1: 31 / TB2: 61,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMKostolansky Sebastian Lukas2405SVK14950596B24
2FMJancovic Peter2303SVK14913321A6,59
3Privara Igor2165SVK149013403,59
4Nestorenko Dmitry2165UKR14129728A811
5Hacik Radomir2110SVK1490146312
6Zetocha Adrian2049SVK14950430B8,510
7Vadila Ondrej2059SVK14944642B5,59
8Cambel Vladimir1992SVK1490893069
9Chlpek Daniel1962SVK14940698911
10Djubek Boris2020SVK149002038,511
11Sulek Viliam2002SVK1490267222
12WCMJancovicova Andrea1989SVK1490288500
13Vimmer Michal1954SVK1490848400
14Isa Vlastimil1914SVK1490601500
15Breja Stanislav1932SVK1490071800
16Compel Daniel1877SVK1495264511
17Hudec Timotej1790SVK1493275000
18Petrek David1659SVK1494855900
19Skrinar Marek1669SVK1494071000
  8. ŠK Krasňany (Elo Ø:2110 / TB1: 11 / TB2: 40)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1Dolnak Michal2240SVK149276080,52
2Sosovicka Jakub2109SVK14929210B49
3Sukuba Zdeno2101SVK14903270A4,511
4Bronis Marian2104SVK14905892611
5Janos Ivan2063SVK1490659737
6Biro Karol2008SVK14900327511
7Danek Pavol2201SVK1490393800
8Povysil Peter1937SVK1490834403
9Kohlmann Robert2042SVK1490046713
10Gettler Daniel2023SVK149127084,58
11Mandak Miroslav1931SVK149029904,58
12Zacik Anton1884SVK149041520,53
13Mikudik Ivan1914SVK149119141,53
14Strouts Graham1918SVK1496413900
15Kebis Milos1842SVK149014713,56
16Faltan Peter1978SVK1490402011
17Mikulasek Viktor1754SVK149134880,52
18Juhaniak Lubomir1780SVK1493588000
  9. ŠK Cífer (Elo Ø:2177 / TB1: 24 / TB2: 52,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMSahidi Samir2393SVK14936372B8,510
2IMBanas Jan2239SVK14900076B610
3Liptak Tomas2202SVK149131006,58
4Liptak Dusan2151SVK14914220711
5Kovacocy Pavel2266SVK14901765811
6Cechovic Stefan2105SVK149038810,51
7Sarmir Milos2017SVK14901889411
8Bohunicky Ivan1877SVK14925508A38
9Puchart Vladimir2041SVK149052055,58
10Markuliak Mario1817SVK1491426337
11Vlkovic Pavol1828SVK149130620,51
12Vagovsky Jozef1790SVK1491305401
13Hornak Pavol1728SVK1491877300
14Kavuljak Alojz1672SVK1493349700
15Cisar Marian1555SVK1491406900
16Stefik Miroslav1629SVK1492595801
17Prigoda Lubos1446SVK1492094800
18Stanko Michal1478SVK1495050200
19Zelensky Ivan1434SVK1495053700
  10. ŠK Senec (Elo Ø:2173 / TB1: 19 / TB2: 44)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1FMTakacs Laszlo2193SVK14918854A37
2Balogh Peter2260SVK149008825,58
3Gyurkovics Bence2273HUN731927Z3,54
4FMFinszter Mate2233HUN739170Z2,55
5Gruca Miroslav2153SVK149059064,59
6Slacky Stanislav2145SVK14907828A3,55
7Simonics Peter2074HUN739731Z11
8Maslonka Marek2051SVK149173781,55
9Koval Michal2027SVK149110192,56
10Lesny Stefan2011SVK1490401235
11Pusec Pavel1926SVK1490233800
12Pozsar Peter1859SVK1492152937
13Ujhelyi Matus1899SVK149132594,58
14Cibik Jan1892SVK1492106515
15Lacko Anton1931SVK149648722,57
16Walterova Ema1796SVK14960710B12
17Halasz Adam1751SVK1492764001
18Simon Szilard1744SVK149346390,51
19Vrbiar Tomas1628SVK1492169311
20Meszaros Laszlo1610SVK1492140500
  11. TŠŠ Trnava MŠK Sereď (Elo Ø:2287 / TB1: 22 / TB2: 52,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1GMPechac Jergus2509SVK14926970A34
2FMJablonicky Martin2285SVK14925621A6,510
3IMLoeffler Stefan2352GER4603257Z1,52
4Lintner Igor2226SVK14932970A4,56
5IMLanc Alois2302SVK14900041B89
6Bango Lukas2173SVK149333652,57
7Kavon Rastislav2133SVK1492564837
8IMBalogh Tomas2318SVK14900858A00
9Slobodnik Michal2043SVK149364886,510
10Jablonicky Frantisek2022SVK14901390610
11Bella Julius1917SVK14909740A2,53
12Bukovsky Milan1874SVK1490698814
13Lukacovic Miroslav1924SVK14910772611
14Horecky Peter1966SVK1491588000
15Kincel Frantisek1798SVK1492565613
16Cmarada Juraj1810SVK149300050,52
17Sipkovsky Ladislav1753SVK1490477200
18Foltinovic Tomas1668SVK1492555900
  12. ŠK Modra B (Elo Ø:2209 / TB1: 15 / TB2: 45,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTypBodyPartie
1IMMaslik Miroslav2361SVK14902192A00
2Schwarz Dusan2311SVK14903890A01
3Banas Kamil2265SVK14902141A2,55
4Sobek Michal2049SVK1494462639
5Bochnicka Vladimir ml.2007SVK14943450B49
6Mydlarik Martin2092SVK149048295,510
7FMFederic Jozef2230SVK1491065989
8Dugovic Branislav2167SVK1490802612
9Bochnickova Andrea2122SVK1490178144
10Federic Pavol2120SVK1490699600
11Bochnicka Vladimir st.2094SVK1490217623
12Bartos Miloslav2044AUT1637290N00
13Mruskovic Radoslav1954SVK1490521300
14Antol Ladislav1945SVK1490346623
15Sustak Roman1926SVK1491685139
16Kundrak Vladimir1869SVK149080771,53
17Horvath Marek1819SVK149136823,56
18Bochnickova Simona1770SVK14958562B25
19Soldan Jan1781SVK149056393,57

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. ŠK Slovan Bratislava E (Elo Ø:2160, TB1: 31 / TB2: 61,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMKostolansky Sebastian Lukas2405SVK14950596B1½½0242274
2FMJancovic Peter2303SVK14913321A1½½11½1106,592149
3Privara Igor2165SVK14901340½0½½001103,592115
4Nestorenko Dmitry2165UKR14129728A10111½1½½1½8112086
5Hacik Radomir2110SVK1490146310122005
6Zetocha Adrian2049SVK14950430B11101½11118,5102020
7Vadila Ondrej2059SVK14944642B1½01½½1½½5,591952
8Cambel Vladimir1992SVK14908930½011½1101691908
9Chlpek Daniel1962SVK1494069811½111½½11½9111893
10Djubek Boris2020SVK14900203+1½½½½½1+118,5111823
11Sulek Viliam2002SVK1490267211221917
16Compel Daniel1877SVK149526451111835
  2. ŠK Cífer (Elo Ø:2177, TB1: 24 / TB2: 52,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMSahidi Samir2393SVK14936372B11½11½1½118,5102222
2IMBanas Jan2239SVK14900076B1½½1½½½½½½6102192
3Liptak Tomas2202SVK14913100101111½16,582072
4Liptak Dusan2151SVK14914220½001111½1017112052
5Kovacocy Pavel2266SVK1490176511½1111001½8112037
6Cechovic Stefan2105SVK14903881½0,512011
7Sarmir Milos2017SVK14901889½00101000½14111979
8Bohunicky Ivan1877SVK14925508A10100½0½381902
9Puchart Vladimir2041SVK14905205½111½01½5,581905
10Markuliak Mario1817SVK14914263½1½0001371835
11Vlkovic Pavol1828SVK14913062½0,512051
12Vagovsky Jozef1790SVK149130540011833
16Stefik Miroslav1629SVK149259580011875
  3. TŠŠ Trnava MŠK Sereď (Elo Ø:2287, TB1: 22 / TB2: 52,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1GMPechac Jergus2509SVK14926970A1110342168
2FMJablonicky Martin2285SVK14925621A½10½1011½16,5102163
3IMLoeffler Stefan2352GER4603257Z1½1,522116
4Lintner Igor2226SVK14932970A11½0114,562155
5IMLanc Alois2302SVK14900041B1111½1½11892086
6Bango Lukas2173SVK1493336510½10002,572060
7Kavon Rastislav2133SVK14925648½½00011372040
9Slobodnik Michal2043SVK149364881½1½½101016,5101989
10Jablonicky Frantisek2022SVK14901390½11000½11+6101954
11Bella Julius1917SVK14909740A11½2,531950
12Bukovsky Milan1874SVK14906988½00½141955
13Lukacovic Miroslav1924SVK1491077200½1½11010+6111872
15Kincel Frantisek1798SVK14925656010131759
16Cmarada Juraj1810SVK14930005½00,521911
  5. ŠK Senec (Elo Ø:2173, TB1: 19 / TB2: 44)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMTakacs Laszlo2193SVK14918854A0½10½01372309
2Balogh Peter2260SVK14900882011½½11½5,582159
3Gyurkovics Bence2273HUN731927Z111½3,542085
4FMFinszter Mate2233HUN739170Z½00112,552095
5Gruca Miroslav2153SVK1490590600101011½4,592129
6Slacky Stanislav2145SVK14907828A½11103,552098
7Simonics Peter2074HUN739731Z1112087
8Maslonka Marek2051SVK14917378½10001,552052
9Koval Michal2027SVK149110190½10½½2,562038
10Lesny Stefan2011SVK14904012½½½½+352020
12Pozsar Peter1859SVK149215290100½½1371981
13Ujhelyi Matus1899SVK1491325901½1½½0+4,581932
14Cibik Jan1892SVK14921065½0½00151914
15Lacko Anton1931SVK14964872001½½½02,571811
16Walterova Ema1796SVK14960710B10121690
17Halasz Adam1751SVK149276400011842
18Simon Szilard1744SVK14934639½0,511754
19Vrbiar Tomas1628SVK149216931111506
  6. ŠK Slovan Bratislava D (Elo Ø:2112, TB1: 18 / TB2: 47)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMRuckschloss Karol2193SVK14900386B01½½0½½½3,582195
2Ac Michal2134SVK1490031901½1½½0½½4,592159
3FMKolcak Marek2128SVK149002200001½½10382146
4Fabry Robert2080SVK149013580½0½0½½1½3,592066
5Janos Jozef2072SVK1490294000021885
6Oprea Erik2115SVK14904616011111110791980
7Travenec Igor2107SVK149007001111736
8FMTepper Frantisek2002SVK149006100101242031
9FMMikulas Dusan1999SVK14900521½½½½1011582031
11Kolman Richard2012SVK14904993½½1½½1½011½7111921
12Kuna Vladimir1956SVK1490618010½0½½½½1½5101873
13Mrkvik Jan1933SVK14933535½0112,541957
15Sturc Jan1943SVK149228190011781
16Sturc Gustav1875SVK14902303+1221629
18Zdrazil Bohumir1811CZE316830N10121856
  7. ŠK Modra B (Elo Ø:2209, TB1: 15 / TB2: 45,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
2Schwarz Dusan2311SVK14903890A0012393
3Banas Kamil2265SVK14902141A0½0112,552251
4Sobek Michal2049SVK149446260½½½00½01392231
5Bochnicka Vladimir ml.2007SVK14943450B0½½100011492172
6Mydlarik Martin2092SVK14904829101010101½5,5102114
7FMFederic Jozef2230SVK14910659111111½1½892091
8Dugovic Branislav2167SVK14908026½½122050
9Bochnickova Andrea2122SVK149017811111441990
11Bochnicka Vladimir st.2094SVK149021761½½231958
14Antol Ladislav1945SVK14903466½½1231888
15Sustak Roman1926SVK14916851½110000½0391961
16Kundrak Vladimir1869SVK14908077½101,531929
17Horvath Marek1819SVK1491368211100½3,561905
18Bochnickova Simona1770SVK14958562B00½1½251770
19Soldan Jan1781SVK1490563901½10103,571881
  8. ŠK Kúpele Piešťany (Elo Ø:2095, TB1: 15 / TB2: 38)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Gasa Patrik2184SVK14925168A½001½½2,562194
2Abel Peter2210SVK14902346½1½½½10½0½5102163
3Kundrik Peter2217SVK14903148½1½½02,552125
4Nemsak Denis2060SVK14917866A1½10½½00115,5102150
5Bincik Pavol1927SVK14911388½0½½0½262018
6Matulik Daniel2081SVK1490216801122062
7Manak Adrian1956SVK1491806400½0,532111
8Mihalik Marek1959SVK1490118800½0,532020
9Manak Jozef1967SVK14905027½1½½1½½004,591983
10Pobjecky Ivan2041SVK1490473010121848
11Podjavorinsky Michal1997SVK14936925A½½001110482001
13Siska Kristof1789SVK1496033810000½1,561984
14Strapko Tomas1857SVK149254510012151
15Curidlo Jan1774SVK14905418½0½½1,542031
16Musaev Urmat1797SVK149401240012017
18Musaev Matej Elbek1748SVK73601659½111011½681816
19Bardik Jozef1860SVK1492504400022002
20Stolar Michal1506SVK1494587800021824
  9. ŠK Skalica (Elo Ø:2155, TB1: 13 / TB2: 38)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1IMSosna Jan2354CZE304379Z1½½11½4,562191
2Koutny Petr2161CZE310743N01½½½13,562185
3Kapusta Petr2108CZE315222N101½2,542114
4Husek Martin2210CZE384054Z½11013,552110
5Skalsky Alexandr2201CZE381799Z1110342021
6Hudacek Josef2087CZE316610N½10½242116
7Berger Patrik1993SVK149195750012049
8Stanec Stanislav2067CZE317217N½0,512059
9Sefcik Marek1998SVK14903644A½00,522219
10Kucharek Jaroslav2049SVK14917262½1½½½0½03,582057
11Horak Ivan2038SVK14903237A0110242056
12Londin Martin1954SVK14910152½½0½½252095
13Hrubsa Marian1860SVK149158980½0½0½½½1003,5111972
14Vogl Zdenek1846SVK14920972000031966
15Harastova Viera1792SVK14915820½0½0141939
16Sosovickova Jana1823SVK14944596CIS1½01½½0½481898
17Krakovsky Peter1631SVK149685250010000171823
18Harasta Marian1687SVK1492519200100151851
  10. ŠK Krasňany (Elo Ø:2110, TB1: 11 / TB2: 40)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Dolnak Michal2240SVK14927608½00,522041
2Sosovicka Jakub2109SVK14929210B½½0110½0½492236
3Sukuba Zdeno2101SVK14903270A½010½½½½0½½4,5112198
4Bronis Marian2104SVK14905892½10½11½½½½06112109
5Janos Ivan2063SVK1490659700½10½1372060
6Biro Karol2008SVK149003271001½½00½1½5112017
8Povysil Peter1937SVK14908344000032004
9Kohlmann Robert2042SVK14900467½½0132084
10Gettler Daniel2023SVK14912708110½0½½14,581942
11Mandak Miroslav1931SVK14902990½½½½½10+4,581959
12Zacik Anton1884SVK149041520½00,531868
13Mikudik Ivan1914SVK14911914½101,531892
15Kebis Milos1842SVK14901471111½003,561835
16Faltan Peter1978SVK149040201111709
17Mikulasek Viktor1754SVK14913488½00,521723
  11. ŠK Nafta Gbely (Elo Ø:2160, TB1: 5 / TB2: 31,5)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1FMDanada Tomas2306SVK14919362A½112,532075
2Matejovic Juraj2204SVK14906040A0½½011362240
3Kovac Andrej2198SVK14912767A½0,512007
4Buran Jaroslav2105CZE309966Z1½1,522083
5Veselsky Jozef2102SVK14900726B0½00,532202
6Sosovicka Juraj2114SVK149114180½½½1,542074
7Pribila Gerhard2106SVK14910543½01001,552151
8Travnicek Petr2144CZE316091N0½1½1½1½005102138
9Ambros Rafael1979SVK149112211½01,532158
10Brunovsky Peter1902SVK14913380½1½1½½0½004,5102070
11Kocak Branislav1884SVK149160610012165
12Bilovsky Milan1908SVK14911582½0,511959
13Kubis Ivan1876SVK1490602300½00,542023
14Valla Tomas1839SVK14926334½1001,541927
15Danada Ondrej1905SVK14915561010½1114,571913
16Takacs Zsolt1736SVK1493232600022083
17Kanka Tomas1779SVK149382190001000172014
18Kastler Peter1709SVK14912406½0000000,571831
19Zajicek Ferdinand1724SVK14914379½0½131969
  12. ŠK Doprastav B (Elo Ø:2101, TB1: 1 / TB2: 31)
š.TMenoEloFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieElo Ø
1Macka Oto2074SVK149087430100½½00½002,5112255
2Cech Dominik2160SVK14908212A½110002,562172
4FMPetrik Stanislav2120SVK14901366100½1,542145
5FMPetrik Karol2062SVK149002380001000172140
6Zatko Gregor2105SVK14917084A0½0,522216
7Orosi Peter2091SVK149138100½½½102,562120
8WFMKovacova Zuzana2050BER14901510N0012217
9Valkovic Tomas1982SVK149363210012104
10Bednar Jan2018SVK14904551½½½00½½½0½03,5112079
11Chovanec Vladimir1976SVK149078600½½½½000½½½3,5112011
12Salgovic Simon1853SVK14943581½0,511860
13Valovic Matus2051SVK14940213½11½½3,551908
14Krajnak Robert2000SVK1490497700½112,551957
15Helbich Branislav1969SVK149047800½0,522016
16Novak Stanislav1900SVK1490498500021936
17Henc Marian1835SVK1491584700½000,551907
18Jelenciak Jozef1904SVK149100551½½231927
19Huncar Martin1858SVK149586351111805
20Machalec Vladimir1833SVK149291630111341833