http://chess-results.com/tnr471586.aspx?art=0&lan=4

Súpisky družstiev

  1. CVČ Senica C (Elo Ø:1619 / TB1: 10 / TB2: 10)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Diviak Rudolf17400SVK14908220H00
2Hrdlicka Martin17940SVK14940876B56011
3Benci Rudolf16380SVK14963191H12
4Drozd Jan14930SVK1493925801
5Valent Tomas13580SVK1495824403
6Nater Nikolas12850SVK1494195311
7Kaufman Robert14300SVK149393044,56
8Benci Jozef12270SVK14967596U1614
9Oslej Marek12620SVK73613770U161,53
10Babic Patrik13490SVK149703503,58
11Kaufmanova Karin11270SVK149582522,59
12Barancik Filip01000SVK1496593300
13Otepka Peter01022SVK7361792026
14Kaufman Roman01000SVK1496267546

Výsledky družstiev po šachovniciach

  7. CVČ Senica C (Elo Ø:1619, TB1: 10 / TB2: 10)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314BodyPartieElo Ø
2Hrdlicka Martin17940SVK14940876B5601111763
3Benci Rudolf16380SVK14963191H½½121821
4Drozd Jan14930SVK149392580011637
5Valent Tomas13580SVK14958244000031640
6Nater Nikolas12850SVK149419531111249
7Kaufman Robert14300SVK149393041½11104,561557
8Benci Jozef12270SVK14967596U160001141304
9Oslej Marek12620SVK73613770U16½011,531345
10Babic Patrik13490SVK1497035010001½013,581366
11Kaufmanova Karin11270SVK14958252000011½002,591172
13Otepka Peter01022SVK736179201½½000261076
14Kaufman Roman01000SVK14962675110011461126

Kolá po šachovniciach

1. kolo dňa 2019/10/19 o 09:00
š.1  CVČ Senica CElo-8  ŠK Nafta Gbely DElo2 : 3 PGN
1.1
Benci, Rudolf
1638H-
Zajicek, Ferdinand
1707½ - ½ PGN
1.2
Benci, Jozef
1227U16-
Hyza, Richard
12730 - 1 PGN
1.3
Oslej, Marek
1262U16-
Ralbovsky, Dominik
1153½ - ½ PGN
1.4
Kaufmanova, Karin
1127-
Lanza, Matej
11240 - 1 PGN
1.5
Otepka, Peter
1022-
Hyza, Michal
10001 - 0 PGN
2. kolo dňa 2019/11/02 o 09:00
š.1  CVČ Senica CElo-2  Šachový klub Holíč CElo2 : 3 PGN
4.1
Drozd, Jan
1493-
Stasek, Daniel
16370 - 1 PGN
4.2
Valent, Tomas
1358-
Svrcek, Daniel
15080 - 1 PGN
4.3
Nater, Nikolas
1285-
Sefcik, Oliver
12491 - 0 PGN
4.4
Kaufmanova, Karin
1127-
Matula, Tomas
10000 - 1 PGN
4.5
Kaufman, Roman
1000-
Sefcik, Marek
10601 - 0 PGN
3. kolo dňa 2019/11/23 o 09:00
š.3  Jabuča Petrova Ves - Gbely EElo-1  CVČ Senica CElo1 : 4 PGN
2.1
Kanka, Tomas
1763H-
Hrdlicka, Martin
1794B5600 - 1 PGN
2.2
Kastler, Peter
1720-
Kaufman, Robert
14300 - 1 PGN
2.3
Mraz, Jan
1644-
Oslej, Marek
1262U161 - 0 PGN
2.4
Papanek, Lubomir
1555-
Babic, Patrik
13490 - 1 PGN
2.5
Ralbovsky, Milan
1263-
Kaufman, Roman
10000 - 1 PGN
4. kolo dňa 2019/12/07 o 09:00
š.1  CVČ Senica CElo-4  ŠO Spartak Myjava BElo1 : 4 PGN
3.1
Valent, Tomas
1358-
Otepka, Vladimir
17320 - 1 PGN
3.2
Kaufman, Robert
1430-
Knapek, Adrian
1345½ - ½ PGN
3.3
Babic, Patrik
1349-
Stachovic, Jozef
15990 - 1 PGN
3.4
Kaufmanova, Karin
1127-
Belak, Michal
12880 - 1 PGN
3.5
Otepka, Peter
1022-
Galik, Marcel
1000½ - ½ PGN
5. kolo dňa 2020/01/18 o 09:00
š.5  Interchess ZŠ Borský MikulášElo-1  CVČ Senica CElo4½: ½ PGN
3.1
Nemeckay, Rastislav
1935H-
Benci, Rudolf
1638H½ - ½ PGN
3.2
Visvader, Kristof
1442-
Benci, Jozef
1227U161 - 0 PGN
3.3
Nemeckay, Dominik
1451-
Babic, Patrik
13491 - 0 PGN
3.4
Zverka, Peter Samuel
1453U16-
Kaufmanova, Karin
11271 - 0 PGN
3.5
Buraj, Patrik
1107-
Kaufman, Roman
10001 - 0 PGN
6. kolo dňa 2020/02/01 o 09:00
š.1  CVČ Senica CElo-6  ŠK Skalica DElo2½:2½ PGN
2.1
Oslej, Marek
1262U16-
Tutkova, Ludmila
1238U161 - 0 PGN
2.2
Babic, Patrik
1349-
Dubanova, Kristina
11280 - 1 PGN
2.3
Kaufmanova, Karin
1127-
Tutka, Stepan
1081U161 - 0 PGN
2.4
Otepka, Peter
1022-
Kroupova, Veronika
1000½ - ½ PGN
2.5
Kaufman, Roman
1000-
Kroupa, Roman
10000 - 1 PGN
7. kolo dňa 2020/02/15 o 09:00
š.7  ŠK Štefanov BElo-1  CVČ Senica CElo1 : 4 PGN
4.1
Klimes, Karel
1679H-
Valent, Tomas
13581 - 0 PGN
4.2
Rehak, Miroslav
1426-
Kaufman, Robert
14300 - 1 PGN
4.3WCM
Novomeska, Karin
1462-
Babic, Patrik
13490 - 1 PGN
4.4
Tomasovic, Pavol
1226-
Kaufmanova, Karin
11270 - 1 PGN
4.5
Klimesova, Gabriela
1328-
Kaufman, Roman
10000 - 1 PGN
8. kolo dňa 2020/02/29 o 09:00
š.1  CVČ Senica CElo-8  ŠK Nafta Gbely DElo3 : 2 PGN
4.1
Kaufman, Robert
1430-
Zajicek, Ferdinand
17071 - 0 PGN
4.2
Babic, Patrik
1349-
Hyza, Richard
1273½ - ½ PGN
4.3
Kaufmanova, Karin
1127-
Ralbovsky, Dominik
1153½ - ½ PGN
4.4
Otepka, Peter
1022-
Lanza, Matej
11240 - 1 PGN
4.5
Kaufman, Roman
1000-
Hyza, Michal
10001 - 0 PGN
9. kolo dňa 2020/06/27 o 09:00
š.7  ŠK Štefanov BElo-1  CVČ Senica CElo4 : 1 PGN
4.1
Klimes, Karel
1679H-
Kaufman, Robert
14300 - 1 PGN
4.2
Fajtakova, Silvia
1502U16-
Benci, Jozef
1227U161 - 0 PGN
4.3WCM
Novomeska, Karin
1462-
Babic, Patrik
13491 - 0 PGN
4.4
Tomasovic, Pavol
1226-
Kaufmanova, Karin
11271 - 0 PGN
4.5
Novomesky, Roman
1333-
Otepka, Peter
10221 - 0 PGN
10. kolo dňa 2020/06/27 o 13:30
š.1  CVČ Senica CElo-6  ŠK Skalica DElo2 : 3 PGN
3.1
Kaufman, Robert
1430-
Drabek, Martin
14650 - 1 PGN
3.2
Benci, Jozef
1227U16-
Jancik, James
10001 - 0 PGN
3.3
Babic, Patrik
1349-
Kroupova, Veronika
10001 - 0 PGN
3.4
Kaufmanova, Karin
1127-
Barcak, Vladimir
10000 - 1 PGN
3.5
Otepka, Peter
1022-
Kroupa, Roman
10000 - 1 PGN
11. kolo dňa 2020/06/27 o 13:30
š.1  CVČ Senica CElo-5  Interchess ZŠ Borský MikulášElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
12. kolo dňa 2020/06/27 o 13:30
š.3  Jabuča Petrova Ves - Gbely EElo-1  CVČ Senica CElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
13. kolo dňa 2020/06/27 o 13:30
š.1  CVČ Senica CElo-2  Šachový klub Holíč CElo0 : 0
1.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
1.5
bez hráča
0-
bez hráča
0
14. kolo dňa 2020/06/27 o 13:30
š.4  ŠO Spartak Myjava BElo-1  CVČ Senica CElo0 : 0
4.1
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.2
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.3
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.4
bez hráča
0-
bez hráča
0
4.5
bez hráča
0-
bez hráča
0

Poradie jednotlivcov

č.TMenoEloFEloN DružstvoBodyPartie%š.
1Zverka Peter Samuel14530Interchess ZŠ Borský Mikuláš8,5994,44
2Mraz Jan16440Jabuča Petrova Ves - Gbely E8988,92
3Visvader Rudolf12670Interchess ZŠ Borský Mikuláš6,5972,23
4Nemeckay Dominik14510Interchess ZŠ Borský Mikuláš6966,72
5Papanek Lubomir15550Jabuča Petrova Ves - Gbely E6966,73
6Galik Marcel01000ŠO Spartak Myjava B6966,74
7Visvader Kristof14420Interchess ZŠ Borský Mikuláš61060,01
8Belak Michal12880ŠO Spartak Myjava B5,51055,03
9Buraj Patrik01107Interchess ZŠ Borský Mikuláš55100,04
10Drabek Martin14650ŠK Skalica D5771,41
11Kastler Peter17200Jabuča Petrova Ves - Gbely E5771,42
12WCMNovomeska Karin14620ŠK Štefanov B5862,52
13Kaufman Robert14300CVČ Senica C4,5675,01
14Novomesky Roman13330ŠK Štefanov B4,5675,04
15Stachovic Jozef01599ŠO Spartak Myjava B4,5764,32
16Svrcek Daniel15080Šachový klub Holíč C4,5856,31
17Ralbovsky Dominik11530ŠK Nafta Gbely D4,5950,02
18Kanka Tomas17630Jabuča Petrova Ves - Gbely E4,51045,01
19Kaufman Roman01000CVČ Senica C4666,75
20Nemeckay Rastislav19350Interchess ZŠ Borský Mikuláš4757,11
21Knapek Adrian13450ŠO Spartak Myjava B4944,41
22Babic Patrik13490CVČ Senica C3,5843,82
23Hyza Richard12730ŠK Nafta Gbely D3,5938,91
24Tomasovic Pavol12260ŠK Štefanov B3,5938,93
25Ralbovsky Milan12630Jabuča Petrova Ves - Gbely E3,5938,94
26Lanza Matej11240ŠK Nafta Gbely D3933,33
27Gaza Erik01000Šachový klub Holíč C2,5550,04
28Sefcik Oliver12490Šachový klub Holíč C2,5927,83
29Kaufmanova Karin11270CVČ Senica C2,5927,83
30Brunovsky Peter19050ŠK Nafta Gbely D22100,01
31Horak Viliam12250Šachový klub Holíč C22100,03
32Krakovsky Jakub12400ŠK Skalica D22100,04
33Stasek Daniel16370Šachový klub Holíč C2366,71
34Wallner Juraj16200ŠK Štefanov B2366,71
35Klimes Karel16790ŠK Štefanov B2366,71
36Durec Martin12290ŠO Spartak Myjava B2366,72
37Dubanova Kristina11280ŠK Skalica D2366,72
38Kroupa Roman01000ŠK Skalica D2366,75
39Otepka Vladimir17320ŠO Spartak Myjava B2450,01
40Tutkova Ludmila12380ŠK Skalica D2450,02
41Barcak Vladimir01000ŠK Skalica D2450,04
42Tutka Stepan01081ŠK Skalica D2540,04
43Otepka Peter01022CVČ Senica C2633,34
44Oslej Marek12620CVČ Senica C1,5350,02
45Romanova Ela14960ŠK Skalica D1,5437,51
46Matula Tomas01000Šachový klub Holíč C1,5721,43
47Hyza Michal01000ŠK Nafta Gbely D1,5916,74
48Holiencin Filip17220Šachový klub Holíč C11100,01
49Hrdlicka Martin17940CVČ Senica C11100,01
50Jakubec Milan19950ŠO Spartak Myjava B11100,01
51Nater Nikolas12850CVČ Senica C11100,03
52Sladek Michal13530Šachový klub Holíč C11100,03
53Roman Milan01000ŠK Skalica D11100,05
54Benci Rudolf16380CVČ Senica C1250,01
55Rehak Miroslav01426ŠK Štefanov B1250,01
56Londinova Jasmina Marie11980ŠK Skalica D1250,03
57Vozar Adam12470ŠK Štefanov B1250,03
58Klimesova Gabriela01328ŠK Štefanov B1250,04
59Hargas Marek01000ŠO Spartak Myjava B1250,04
60Rehak Matus01000ŠK Štefanov B1250,05
61Bena Pavol01000ŠK Štefanov B1250,05
62Londin Michal Karol10290ŠK Skalica D1333,33
63Zurek Jakub01000Šachový klub Holíč C1333,35
64Martis Jan01000ŠO Spartak Myjava B1333,35
65Zajicek Ferdinand17070ŠK Nafta Gbely D1425,01
66Fajtakova Silvia15020ŠK Štefanov B1425,01
67Benci Jozef12270CVČ Senica C1425,02
68Datko Jan12540Šachový klub Holíč C1520,01
69Jarabek Milan17650ŠK Skalica D0,5150,01
70Cambal Peter14020Šachový klub Holíč C0,5225,02
71Kroupova Veronika01000ŠK Skalica D0,5412,53
72Drabek Pavel01000Jabuča Petrova Ves - Gbely E0,5412,54
73Drozd Jan14930CVČ Senica C010,01
74Jancik James01000ŠK Skalica D010,02
75Romanova Ema01000ŠK Skalica D010,03
76Kafka Ludovit01000Interchess ZŠ Borský Mikuláš010,05
77Vyrubal Ondrej01000ŠK Nafta Gbely D010,05
78Suchovsky Martin01000Šachový klub Holíč C020,04
79Rehakova Natalia01000ŠK Štefanov B020,04
80Sefcik Marek01060Šachový klub Holíč C020,04
81Fikarova Monika01000ŠK Nafta Gbely D020,05
82Krakovsky Matej01071ŠK Skalica D020,05
83Valent Tomas13580CVČ Senica C030,01
84Harasta Marian16900ŠK Skalica D030,01

poznámka: kontumácie sú vynechané



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Súpisky družstiev - Ostatné družstvá

  2. Šachový klub Holíč C (Elo Ø:1578 / TB1: 111 / TB2: 11)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Holiencin Filip17220SVK14914131H11
2Benak Peter16230SVK1492078600
3Stasek Daniel16370SVK1495192423
4Svrcek Daniel15080SVK149420034,58
5Cambal Peter14020SVK149419100,52
6Datko Jan12540SVK1495013815
7Horak Viliam12250SVK1494193722
8Sefcik Oliver12490SVK149419882,59
9Sladek Michal13530SVK1493822711
10Steiner Juraj01197SVK1494199600
11Suchovsky Martin01000SVK1496993902
12Matula Tomas01000SVK149501701,57
13Gaza Erik01000SVK149663442,55
14Sefcik Marek01060SVK1494197002
15Ivanova Nicol01000SVK1495222000
16Cermak Lukas01000SVK1495675600
17Bartosik Rafael01000SVK1495673000
18Matula Vojtech01000SVK1495018900
19Strban Stanislav01000SVK1495679900
20Zurek Jakub01000SVK1496737513
21Sefcikova Liana01000SVK1495223800
22Brusil Michal01000SVK1496739100
  3. Jabuča Petrova Ves - Gbely E (Elo Ø:1589 / TB1: 116 / TB2: 16)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Kanka Tomas17630SVK14938219H4,510
2Kastler Peter17200SVK1491240657
3Mraz Jan16440SVK1493383789
4Papanek Lubomir15550SVK1491193069
5Ralbovsky Milan12630SVK149253893,59
6Vanek Martin01000SVK1496899100
7Prochazka Tomas01000SVK1496910600
8Drabek Pavel01000SVK149691140,54
  4. ŠO Spartak Myjava B (Elo Ø:1592 / TB1: 117 / TB2: 17)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Jakubec Milan19950SVK14917114A411
2Otepka Vladimir17320SVK1490973124
3Knapek Adrian13450SVK1495309949
4Stachovic Jozef01599SVK149176454,57
5Durec Martin12290SVK1491519723
6Belak Michal12880SVK149584145,510
7Hargas Marek01000SVK1496548823
8Galik Marcel01000SVK14967189710
9Martis Jan01000SVK1496992013
  5. Interchess ZŠ Borský Mikuláš (Elo Ø:1534 / TB1: 125 / TB2: 25)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Nemeckay Rastislav19350SVK14918765H47
2Visvader Kristof14420SVK14954397610
3Nemeckay Dominik14510SVK1492528169
4Visvader Rudolf12670SVK149582606,59
5Zverka Peter Samuel14530SVK73606804U168,59
6Drinka Robert13910SVK1493377200
7Buraj Patrik01107SVK1495827955
8Durco Jaroslav01000SVK1496591700
9Kafka Ludovit01000SVK1496592501
  6. ŠK Skalica D (Elo Ø:1531 / TB1: 14 / TB2: 14)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Jarabek Milan17650SVK14928264H0,51
2Harasta Marian16900SVK1492519203
3Romanova Ela14960SVK736082381,54
4Drabek Martin14650SVK1492512557
5Londinova Jasmina Marie11980CZE23710829U1612
6Tutkova Ludmila12380CZE23730510U1624
7Londin Michal Karol10290CZE23710810U1613
8Dubanova Kristina11280SVK7360809223
9Krakovsky Jakub12400SVK1493933922
10Tutka Stepan01081CZE23730501U1625
11Krakovsky Matej01071SVK1493934702
12Romanova Ema01000SVK1494196101
13Dujsik Radko01041SVK1493926600
14Budinsky Juraj01000SVK1496207100
15Janota Frantisek01000SVK1496209800
16Jancik James01000SVK1496628001
17Kroupova Veronika01000SVK149672190,54
18Roman Milan01000SVK1495865111
19Barcak Vladimir01000SVK1497114324
20Kroupa Roman01000SVK1497111923
21Ucnik Matej01000SVK1497112700
  7. ŠK Štefanov B (Elo Ø:1538 / TB1: 13 / TB2: 13)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Klimes Karel16790SVK14929856H23
2Wallner Juraj16200SVK14929970H23
3Fajtakova Silvia15020SVK14944600U1614
4Rehak Miroslav01426SVK1493940112
5WCMNovomeska Karin14620SVK1495230058
6Tomasovic Pavol12260SVK149299453,59
7Klimesova Gabriela01328SVK1492986412
8Novomesky Roman13330SVK149567804,56
9Vozar Adam12470SVK73619116U1612
10Rehakova Natalia01000SVK1496662002
11Rehak Matus01000SVK1496663812
12Bena Pavol01000SVK1496424412
  8. ŠK Nafta Gbely D (Elo Ø:1432 / TB1: 9 / TB2: 9)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTypBodyPartie
1Brunovsky Peter19050SVK14913380H33
2Zajicek Ferdinand17070SVK1491437914
3Hyza Richard12730SVK149501544,510
4Ralbovsky Dominik11530SVK149522975,510
5Lanza Matej11240SVK14956535410
6Hyza Michal01000SVK149593482,510
7Fikarova Monika01000SVK1496930002
8Vyrubal Ondrej01000SVK1495680201
9Brida Jakub01000SVK1496502000

Výsledky družstiev po šachovniciach - Ostatné družstvá

  1. Interchess ZŠ Borský Mikuláš (Elo Ø:1534, TB1: 125 / TB2: 25)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314BodyPartieElo Ø
1Nemeckay Rastislav19350SVK14918765H1½½½½½½471562
2Visvader Kristof14420SVK1495439701101101½½6101429
3Nemeckay Dominik14510SVK14925281011110011691309
4Visvader Rudolf12670SVK149582601111100½16,591189
5Zverka Peter Samuel14530SVK73606804U161111½11118,591079
7Buraj Patrik01107SVK1495827911111551000
9Kafka Ludovit01000SVK149659250011000
  2. ŠO Spartak Myjava B (Elo Ø:1592, TB1: 117 / TB2: 17)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314BodyPartieElo Ø
1Jakubec Milan19950SVK14917114A41111763
2Otepka Vladimir17320SVK149097311½0½241630
3Knapek Adrian13450SVK14953099100½010½1491481
4Stachovic Jozef01599SVK1491764501101½14,571312
5Durec Martin12290SVK14915197101231305
6Belak Michal12880SVK14958414000101111½5,5101213
7Hargas Marek01000SVK1496548801+231030
8Galik Marcel01000SVK1496718901½½11101+7101178
9Martis Jan01000SVK14969920010131059
  3. Jabuča Petrova Ves - Gbely E (Elo Ø:1589, TB1: 116 / TB2: 16)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314BodyPartieElo Ø
1Kanka Tomas17630SVK14938219H1001½01½½04,5101673
2Kastler Peter17200SVK14912406½101½11571473
3Mraz Jan16440SVK149338371½111111½891313
4Papanek Lubomir15550SVK14911930110110110691220
5Ralbovsky Milan12630SVK149253890011001½03,591173
8Drabek Pavel01000SVK14969114000½0,541295
  4. Šachový klub Holíč C (Elo Ø:1578, TB1: 111 / TB2: 11)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314BodyPartieElo Ø
1Holiencin Filip17220SVK14914131H1111496
3Stasek Daniel16370SVK14951924110231586
4Svrcek Daniel15080SVK14942003½110½½½½4,581589
5Cambal Peter14020SVK14941910½00,521473
6Datko Jan12540SVK14950138000½½151593
7Horak Viliam12250SVK1494193711221144
8Sefcik Oliver12490SVK1494198810½0000½½2,591374
9Sladek Michal13530SVK149382271111124
11Suchovsky Martin01000SVK1496993900021411
12Matula Tomas01000SVK149501701½000001,571173
13Gaza Erik01000SVK149663441½1002,551197
14Sefcik Marek01060SVK1494197000021000
20Zurek Jakub01000SVK14967375100131151
  5. ŠK Skalica D (Elo Ø:1531, TB1: 14 / TB2: 14)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314BodyPartieElo Ø
1Jarabek Milan17650SVK14928264H½0,511935
2Harasta Marian16900SVK14925192000031544
3Romanova Ela14960SVK736082380½011,541699
4Drabek Martin14650SVK14925125½1½½½11571430
5Londinova Jasmina Marie11980CZE23710829U1601121435
6Tutkova Ludmila12380CZE23730510U161010241223
7Londin Michal Karol10290CZE23710810U16001131377
8Dubanova Kristina11280SVK73608092011231303
9Krakovsky Jakub12400SVK1493933911221276
10Tutka Stepan01081CZE23730501U1600011251079
11Krakovsky Matej01071SVK1493934700021227
12Romanova Ema01000SVK149419610011153
16Jancik James01000SVK149662800011227
17Kroupova Veronika01000SVK1496721900½00,541207
18Roman Milan01000SVK149586511111000
19Barcak Vladimir01000SVK149711430011241094
20Kroupa Roman01000SVK14971119011231007
  6. ŠK Štefanov B (Elo Ø:1538, TB1: 13 / TB2: 13)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314BodyPartieElo Ø
1Klimes Karel16790SVK14929856H110231517
2Wallner Juraj16200SVK14929970H110231564
3Fajtakova Silvia15020SVK14944600U160001141464
4Rehak Miroslav01426SVK1493940101121560
5WCMNovomeska Karin14620SVK14952300½½1½10½1581445
6Tomasovic Pavol12260SVK14929945½000110013,591240
7Klimesova Gabriela01328SVK1492986410121144
8Novomesky Roman13330SVK149567801½11014,561025
9Vozar Adam12470SVK73619116U1601121227
10Rehakova Natalia01000SVK1496662000021166
11Rehak Matus01000SVK1496663801121125
12Bena Pavol01000SVK1496424410121000
  8. ŠK Nafta Gbely D (Elo Ø:1432, TB1: 9 / TB2: 9)
š.TMenoEloFEloNFEDFideIDTyp1234567891011121314BodyPartieElo Ø
1Brunovsky Peter19050SVK14913380H11+331558
2Zajicek Ferdinand17070SVK14914379½½00141582
3Hyza Richard12730SVK14950154100½½10½0+4,5101502
4Ralbovsky Dominik11530SVK14952297½0½1001½1+5,5101336
5Lanza Matej11240SVK14956535100100010+4101228
6Hyza Michal01000SVK1495934800½000100+2,5101107
7Fikarova Monika01000SVK1496930000021054
8Vyrubal Ondrej01000SVK149568020011000